kontuzja

Więcej o:

kontuzja

• Reprezentacja Włoch mocno osłabiona. Poważniejsza kontuzja

prawdopodobnie w piątek dowie się, jak dokładnie wygląda stan zdrowia Chielliniego. Kolega z drużyny obrońcy stwierdził natomiast, że kontuzja 36-latka jest wynikiem napiętego terminarza.  - To przykład tego, co się dzieje na turniejach po długim, wyczerpującym sezonie, w którym musisz być zawsze gotowy na

• Alarm w reprezentacji Polski przed meczem ze Szwecją! Kolejna kontuzja

Zacznijmy od sytuacji Jana Bednarka . Chodzi o uraz mięśnia pośladkowego, który pojawił się jeszcze w końcówce przygotowań do turnieju - tuż przed ostatnim meczem sparingowym z Islandią. Bednarek zdążył jednak zaleczyć tę kontuzję i zagrał ze Słowacją od początku do końca. Z Hiszpanią

• Poważna kontuzja Arkadiusza Milika. Czeka go długa przerwa

27-latek doznał kontuzji łąkotki w ostatnim ligowym meczu w Ligue 1 przeciwko FC Metz. Zawodnik Olympique Marsylia nabawił się urazu w końcowych minutach i choć przez pewien czas wydawało się, że Milik zdoła się wykurować na czas, ostatecznie przegrał walkę z czasem. Arkadiusz Milik może przejść

• Kontuzja Krzysztofa Piątka! Chwile grozy reprezentanta Polski

, sygnalizując kontuzję. Chwilę później pojawili się przy nim klubowi medycy Herthy Berlin , którzy zasygnalizowali konieczność przeprowadzenia zmiany. Piątek opuścił boisko przy pomocy jednego z lekarzy. Na razie nie wiadomo jak poważny jest to uraz. Kontuzja Piątka, wygrana Herthy W pierwszej połowie Piątek

• Nowe informacje w sprawie kontuzji Modera. "Decyzja w ostatniej chwili"

Moder rozegrał 85 minut niedzielnego spotkania fazy grupowej Euro 2020 przeciwko Hiszpanii. W końcówce spotkania zmienił go Karol Linetty, a Polska utrzymała remis 1:1 i wciąż ma szansę na awans do 1/8 finału turnieju. W decydującym meczu Moder może jednak nie zagrać. Kontuzja Jakuba Modera po

• Kolejna kontuzja w reprezentacji Polski! "Bez szans na występ z Hiszpanią"

bramce się nie zanosiło, ale nawet jeśli Paulo Sousa takową by planował, na pewno Szczęsnego nie zastąpi Fabiański. Polacy grają Hiszpanią w sobotę. Do tego czasu Fabiański nie zdąży wrócić do pełni zdrowia. Trzecim bramkarzem reprezentacji jest Łukasz Skorupski.  Kontuzje od kilku miesięcy

• Dramatyczna kontuzja na KSW 62! Borkowski aż tupał z bólu [WIDEO]

Debiutujący w KSW Borys Borkowski wskoczył do obsady gali w ostatniej chwili. Pierwotnie z Marcinem Krakowiakiem miał walczyć Tomasz Jakubiec, ale doznał... złamania ręki i musiał się wycofać z tego pojedynku. W jego miejsce szansę debiutu otrzymał Borkowski, ale nie będzie tego dobrze wspominał.