Robert Lewandowski

Więcej o:

• Robert Lewandowski pobił rekord legend Bundesligi! Niezniszczalny

Bayern Monachium wygrał 7:0 z Vfl Bochum po dwóch trafieniach Joshuy Kimmicha, golach Sane, Gnabry'ego, Lewandowskiego, Chuopo-Motinga oraz samobójczej bramce Lampropoulosa.  Robert Lewandowski długo musiał czekać na trafienie w meczu z Vfl Bochum . Po pierwszej połowie meczu Bawarczycy

• Bundesliga. Gol Roberta Lewandowskiego!

Mecz zaczął się niespodziewanie. Już w 4. minucie na prowadzenie wyszli gospodarze. Grifo zagrał za plecy obrońców, piłka trafiła do Haberera, który strzelił obok Neuera. Robert Lewandowski wyrównał w 35. minucie. Dośrodkowanie z rzutu rożnego. Costa

• Robert Lewandowski zmiażdżył konkurencję. Demolka

Trzy bramki, ale zaledwie trzy mecze i pożegnanie z turniejem już w fazie grupowej - tak w skrócie można podsumować udział Roberta Lewandowskiego w Euro 2020 . Biorąc jednak pod uwagę znakomity sezon w klubie, nagrody i wyróżnienia nie przestają do niego napływać. Robert Lewandowski najlepszym

• Robert Lewandowski przeproszony. Słowa wcześniej wywołały burzę

- Robert Lewandowski nas nie martwi. Nasi stoperzy go pożrą - mówił przed meczem z Polską Ferran Torres , reprezentant Hiszpanii. Słowa zawodnika Manchesteru City miały być wsparciem dla Aymerica Laporte i Pau Torresa, duetu środkowych obrońców. Problem w tym, że wywołały burzę. Selekcjoner

• Robert Lewandowski: nowoczesny goleador

Znany amerykański portal Bleacher Report  przygotował bardzo duży artykuł na temat Roberta Lewandowskiego. Amerykanie zauważają, że od 2011 tylko Messi i Ronaldo strzelili więcej bramek od polskiego napastnika.   - W ciągu ostatnich dwóch i pół sezonu strzelił 112 goli w 130

• Robert Lewandowski będzie ojcem!

Robert Lewandowski strzelił pięknego gola w ostatnim grupowym meczu Ligi Mistrzów. Polak idealnie wykończył rzut wolny i dał prowadzenie Bayernowi w meczu z Atletico Madryt.   Ale to nie wszystkie dobre informacje! Polak strzelił gola z rzutu wolnego w drugim meczu z rzędu, a potem pobiegł po

• Robert Lewandowski wciąż nęka Borussię Dortmund. Nieprawdopodobne

strzelił Robert Lewandowski, a w drugiej połowie dołożył do tego asystę i kolejnego gola - BVB odpowiedziało jedynie trafieniem Marco Reusa. 24 gol w 24 meczu przeciwko BVB! Niemieccy dziennikarze oczywiście zauważyli, że dla Roberta Lewandowskiego była to już 24. bramka przeciwko swojemu

• Robert Lewandowski reaguje na śmierć Gerda Muellera

Od dłuższego czasu Gerd Mueller mierzył się z wieloma problemami zdrowotnymi. Jego zły stan podsumował fakt, że gdy Robert Lewandowski bił legendarny rekord liczby goli w jednym sezonie Bundesligi, gratulacje składała mu żona byłego znakomitego piłkarza. Mueller chorował na alzheimera, a jego