Anna Lewandowska pęka z dumy. Robert przeszedł do historii

Anna Lewandowska ma ogromne powody do dumy. Jej mąż po raz kolejny zapisał się w historii niemieckiej piłki nożnej. W miniony weekend do swojej kolekcji dołożył kolejne trofeum.
Zobacz wideo

W zeszłym tygodniu pisaliśmy o tym, że Robert Lewandowski wraz z Bayernem Monachium zdobył mistrza Niemiec. Piłkarz nie tylko dołożył kolejne zwycięstwo do swojej kolekcji, ale również został wybrany królem strzelców niemieckiej Bundesligi. To drugi z rzędu tytuł i czwarty w całej karierze Lewandowskiego. Piłkarze Bayernu Monachium wieczorem, po zdobyciu mistrzostwa świętowali swój wielki sukces. Hitem internetu stał się śpiewający i tańczący Robert Lewandowski. Wideo możecie obejrzeć tutaj

Po niespełna tygodniu Robert Lewandowski po raz kolejny udowadnia, że jest jednym z najlepszych piłkarzy na świecie, a z pewnością w niemieckiej Bundeslidze. Robert w meczu finałowym o puchar Niemiec z RB Lipsk strzelił dwie bramki. Ostatecznie Bayern zwyciężył 3:0. Również w miniony weekend Lewandowski zapisuje się w historii Bundesligi. Kapitan reprezentacji Polski został najlepszym obcokrajowcem w klasyfikacji strzelców w Pucharze Niemiec, wyprzedzając Claudia Pizarro. W tabeli wszechczasów Robert zajmuje ósme miejsce. 

Anna Lewandowska oczywiście mocno wspierała swojego męża z trybun. Tym razem na stadionie kibicowała wspólnie z innymi żonami piłkarzy Bayernu Monachium. Wieczorem na Instagram wstawiła wspólne zdjęcie z Robertem, pod którym napisała: 

Mistrzowski sezon @fcbayern@_rl9 Dumna żona! Brawa dla całej drużyny!
 

Pod innym napisała, że jej mąż jest tytanem pracy. No cóż, nie sposób się z tym nie zgodzić. Niemieckie media zachwycają się piłkarzem, a w Polsce sporo piszę się o transferze Lewandowskiego, ale na razie nie ma żadnych potwierdzonych informacji

Pewne jest jednak, że również Anna Lewandowska dołożyła "małą" cegiełkę do tego sukcesu. W końcu to ona odpowiedzialna jest za dietę piłkarza w domu, a także nie raz pokazywała, jak wspólnie trenują. 

Choć sezon w Niemczech się skończył to przed Robertem Lewandowskim już wkrótce kolejne wyzwania. Polska reprezentacja 7 czerwca 2019 roku zagra kolejny mecze w eliminacjach do Euro 2020 z Macedonią. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.