puchar niemiec

Więcej o:

• Bayern Monachium przeszedł do historii Pucharu Niemiec. Absolutny rekord

tym spotkaniu. W końcowych minutach na 12:0 podwyższali Bouna Sarr i Corentin Tolisso. Nowy rekord Bayernu w DFB Pokal Bayern odnosząc okazałą wygraną ustanowił jeden niesamowity rekord. Piłkarze z Monachium awansowali do II rundy Pucharu Niemiec po raz 27. z rzędu, co jest nowym rekordem tych

• Bayern poznał rywala w Pucharze Niemiec. Od tego meczu zacznie nowy sezon

Euro 2020 jeszcze się nie skończyło, a już za chwilę wróci piłka klubowa. Bayern Monachium rozpocznie przygodę w Pucharze Niemiec spotkaniem z Bremer SV., którzy grają w piątej lidze. Mecz zaplanowano na 7 sierpnia, a gospodarzem będzie Bremer SV. Finał rozgrywek ma się odbyć 21 maja. Bayern

• Łukasz Piszczek w finale Pucharu Niemiec. Borussia zmiotła rywala

Borussia Dortmund wygrała 5:0 z Holstein Kiel w półfinale Pucharu Niemiec. W spotkaniu 62. minuty zagrał Łukasz Piszczek , dla którego krajowy puchar będzie szansą na ostatnie trofeum w karierze.  Borussia Dortmund w finale Pucharu Niemiec. Ostatnia szansa na trofeum dla Piszczka

• Puchar Niemiec. Borussia w półfinale

kolegi zamiast strzelać bezpośrednio na bramkę. W innej sytuacji był bardzo blisko wyjścia na czystą pozycję, wtedy jednak jeden z obrońców Eintrachtu brutalnie zatrzymał go łokciem. Losowanie półfinału Pucharu Niemiec odbędzie się w środowy wieczór

• Puchar Niemiec: Druga korona Bayernu

. Teza odważna, ale i nie bezpodstawna. Sobotnia walka o Puchar Niemiec nie była starciem dwóch wielkich, równorzędnych drużyn. Stała się raczej demonstracją siły Bayernu przed sobotnim finałem Ligi Mistrzów z Interem. Monachijczycy z Werderem byli jak grupa żołnierzy, która doszczętnie rozbija mały

• Szok w Pucharze Niemiec! Bayern sensacyjnie odpadł z drugoligowcem!

Zdecydowana większość meczów 2. rundy Pucharu Niemiec rozegrana została 22 i 23 grudnia. Do dokończenia tego etapu rozgrywek zostały tylko dwa mecze. We wtorek Bayer Leverkusen pokonał 4:1 Eintracht Frankfurt, a w środę mistrzowie Niemiec grali z Holstein Kiel, czyli 3. obecnie drużyną 2

• Puchar Niemiec. Borussia wymęczyła awans

zakończył się mecz. Inne mecze Pucharu Niemiec Do 1/8 finału awansowała także ekipa Augsburga, której piłkarzem jest Arkadiusz Milik, po wyjazdowym zwycięstwie 3:0 nad Preussen Muenster. Polski napastnik rozpoczął spotkanie na ławce rezerwowych, a na