Anna Lewandowska we wspólnej sesji z Robertem. Szykują coś nowego?

Anna Lewandowska i Robert mimo tego, że uważani są za najpopularniejszą parę w polskim show-biznesie to rzadko pozują na wspólnych zdjęciach. Prawdopodobnie już wkrótce będziemy mogli ich razem oglądać. Okładka czy może wspólny projekt?
Zobacz wideo

Anna Lewandowska i Robert wspólnie tworzą wspaniałą parę. On jest znakomitym piłkarzem, a ona już nie tylko trenerką, ale również bizneswoman. Dopełnieniem ich związku jest córeczka Klara, która 4 maja skończy dwa lata. 

Para ma sporo swoich obowiązków, ale okazuje się, że już wkrótce zobaczymy ich razem. Anna Lewandowska na swoim Instagramie opublikowała, krótkie nagranie, na którym mówi: 

My dzisiaj na specjalnej sesji i tym razem we dwoje. Rzadko, ale zobaczycie wkrótce!

- powiedziała trenerka na Instagramie. 

Para ubrana jest w beżowe trencze, co mogłoby wskazywać na sesję modową, ale tak naprawdę nie mamy żadnego potwierdzenia co to za akcja. 

Anna Lewandowska i Robert we wspólnej sesjiAnna Lewandowska i Robert we wspólnej sesji www.instagram.com/annalewandowskahpba/

Kiedy poznali się Anna i Robert Lewandowscy? 

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski są parą od 2007 roku. Poznali się na obozie integracyjnym warszawskiego AWF-u. Kilka lat później, bo w 2011 roku Robert oświadczył się Ani na Malediwach. Nie trzeba było długo czekać, bo już w 2013 roku para została małżeństwem. Przez kilka lat wiele mówiło się o tym, że trenerka jest w ciąży, ale ostatecznie w grudniu 2016 roku Robert ogłosił to światu. Podczas meczu Ligi Mistrzów Lewy po strzeleniu gola na 1:0 wsadził piłkę pod koszulkę i kciuk do ust, tym samym zdradził, że jego żona jest w ciąży. Okazuje się, że parze udało się to przez kilka miesięcy ukryć, bo w 2017 roku, dokładnie 4 maja na świat przyszła córka pary Klara. 

Ania i Robert uważani są również za jednych z najbogatszych Polaków. W zeszłym roku magazyn "Wprost" opublikował listę najbogatszych Polaków przed czterdziestką. Na 13 miejscu uplasował się Robert, z majątkiem 353 milionów złotych! Do tego trzeba doliczyć majątek Anny Lewandowskiej. W zeszłym roku magazyn Wprost wycenił go na 204 miliony złotych. 

Obecnie para wspólnie działa z marką Huawei, gdzie i Anna Lewandowska i Robert są ambasadorami. 

ZOBACZ TEŻ: Anna Lewandowska pisze o tęsknocie za Robertem, przeprowadzkach i marzeniach

ZOBACZ TEŻ: Anna Lewandowska nie jest w ciąży. Zdjęcie, które opublikowała to potwierdza

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.