Stylowy Robert Lewandowski zabrał córkę na przejażdżkę. Tak spędzają razem czas

Robert Lewandowski postanowił wykorzystać chwilę wolnego czasu i zabrał swoją córkę na przejażdżkę. Nie da się ukryć, że nawet w kwestii rowerów piłkarz ma świetny gust.
Zobacz wideo

Jeszcze kilka dni temu Klara wspólnie z mamą Anną Lewandowską i jej przyjaciółkami odpoczywała w słonecznej Hiszpanii. Po zdjęciu, które opublikował Robert Lewandowski, możemy wnioskować, że jego dwie kobiety wróciły do Monachium. 

Piękna pogoda jeszcze bardziej zachęciła całą rodzinę do aktywnego spędzania czasu. Bardzo często widzimy, jak Anna Lewandowska biega z wózkiem, w którym siedzi Klara. Tym razem to Robert był odpowiedzialny za dziewczynkę i wziął ją na przejażdżkę rowerową. Choć na zdjęciu nie widzimy Anny Lewandowskiej, to prawdopodobnie ona była odpowiedzialna za uwiecznianie słodkiego obrazka. 

Robert Lewandowski z Klarą na przejażdżce

Praktycznie każde zdjęcie, na którym Robert Lewandowski pokazuje, jakim jest ojcem, rozczula internautów. Tym razem oczywiście było podobnie, bo choć nie widać na nim jego córki, to i tak zdobyło ona ponad 200 tys. polubień!

Nie da się ukryć, że uwagę przykuwa również stylizacja piłkarza, a także rower, który wpisuje się w najnowsze trendy.

 

Piłkarz spędza każdą wolną chwilę ze swoją rodziną i wcale nas to nie dziwi, bo już w sobotę kolejny mecz Bundesligi. Bayern Monachium o 15:30 zmierzy się z Hannoverem. Za nieco ponad miesiąc również reprezentacja Polski w piłce nożnej rozegra kolejny mecz w ramach eliminacji do Euro 2020. & czerwca 2019 r. Polacy zagrają z Macedonią. Początek spotkania o godz. 20:45. 

Przypomnijmy, że kapitanem reprezentacji Polski jest właśnie Robert Lewandowski, który w ostatnim czasie dawał drużynie naprawdę wiele. W połączeniu z Krzysztofem Piątkiem tworzyli wręcz duet idealny, dlatego pierwsze dwa spotkania wygraliśmy. 

Jak będzie teraz? To się dopiero okaże, tak samo, jak składy reprezentacji Polski, które wciąż mogą ulec zmianie. Niemniej jednak istnieje sporo szans, że Polska awansuje do Mistrzostw Europy, które odbędą się po raz pierwszy aż w 13 miastach. Finał odbędzie się na stadionie Wembley. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.