Anna i Robert Lewandowscy porównani przez prasę do Davida i Victorii Beckham

Już 21 marca, Robert Lewandowski wraz z Reprezentacją Polski rozpocznie rywalizację w eliminacjach do Euro 2020, mierząc się w Wiedniu z Reprezentacją Austrii. Z tej okazji austriacka prasa rozpisuje się o małżeństwie Lewandowskich, porównując ich do Davida Beckhama oraz jego żony Victorii.
Zobacz wideo

On zdolny piłkarz międzynarodowej sławy. Ona bizneswoman, Mistrzyni Karate, znana i wykwalifikowana trenerka z ponad 60-cioma certyfikatami. Anna Lewandowska i Robert Lewandowski to jedno z najpopularniejszych małżeństw polskiego świata sportu oraz show biznesu. Nic dziwnego, że wzrok mediów z całej Europy zwrócony jest właśnie na nich, szczególnie przed tak ważnymi wydarzeniami jak Euro 2020.

Austriackie media piszą o Lewandowskich porównując ich do Beckhamów 

Już w czwartek 21 marca Reprezentacja Polski z kapitanem Robertem Lewandowskim zmierzy się z Reprezentacją Austrii w meczu eliminacji do Euro 2020. Na kilka dni przed meczem, austriackie media zaczęły rozpisywać się na temat Roberta Lewandowskiego, który jako zawodnik, będzie nie lada wyzwaniem dla piłkarzy z drużyny austriackiej. Oprócz analizy Roberta, w artykule znaleźć można porównania małżeństwa Lewandowskich do sławnej na całym świecie pary - Davida i Victorii Beckham.

Ze względu na reputację i przedsiębiorczość, para Lewandowskich jest uważana za polskich Beckhamów - pisze austriacka prasa.

Robert Lewandowski jest najsłynniejszym polskim sportowcem, uwielbianym przez miliony. To właśnie oprócz zarobków, które dostarczają piłkarzowi kontrakty zawodowe, przynosi mu również wiele dużych kontraktów reklamowych. Jego popularność wzrasta także dzięki żonie - Ani Lewandowskiej, z którą tworzą najbardziej rozpoznawalną "power couple" w Polsce.

W artykule "Kronen Zeitung" możemy znaleźć informację m.in. o tym, że Lewandowscy w Polsce zyskali reputację pary, która jest ekspertem w dziedzinie zdrowego odżywiania, a Anna Lewandowska jest fantastycznym ekspertem w tym temacie.

"Jedną z nich jest odwrócenie posiłków: najpierw Lewandowski bierze deser, potem danie główne, a na koniec sałatka lub zupa. Powinno to poprawić spalanie tłuszczu" - pisze gazeta "Kronen Zeitung".
"Lewandowski zarabia około dziesięciu milionów euro rocznie na kontraktach sponsorskich, a fotogeniczna Anna wnosi znaczący wkład w tę wartość reklamową, dzięki swojej obecności w sieciach społecznościowych, gdzie obserwują ją miliony osób" - pisze gazeta "Kronen Zeitung". 
Ze względu na reputację i przedsiębiorczość, para Lewandowskich jest uważana za "polskich Beckhamów" - pisze austriacka prasa przed czwartkowym meczem eliminacji do mistrzostw Europy 2020 Austria - Polska.
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.