Anna Lewandowska wstrzymała transfer Roberta do Francji? Piłkarz komentuje

Robert Lewandowski postanowił skomentować doniesienia, na temat swojego niedoszłego transferu do Francji. Podobno zabroniła mu tego żona. Jaka jest prawda? Czy Anna Lewandowska rzeczywiście zabroniła Lewemu gry we francuskim klubie?
Zobacz wideo

Wszystko zaczęło się od wypowiedzi byłego agenta Roberta Lewandowskiego-Cezarego Kucharskiego-który w rozmowie z "Piłka Nożna" powiedział, że Robert Lewandowski ma otwartą drogę do wielu europejskich klubów, ale jego żona Anna Lewandowska nie zgadza się na przeprowadzkę do Francji. 

Wiadomo również, że Robertem Lewandowskim swego czasu mocno zainteresowane było Paris Saint-Germein, w którym również przez jakiś czas grał Grzegorz Krychowiak, obecnie zawodnik Lokomotiwu Moskwa. Do transferu nie doszło, a dziennikarze „Telefoot” postanowili w rozmowie z Lewandowskim zapytać, o to, czy pogłoski, że żona mu zabroniła transferu, są prawdą. 

Czy Anna Lewandowska nie zgodziła się na transfer Roberta Lewandowskiego? 

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski są najpopularniejszą power couple, w Polsce, ale również na świecie. Oboje mają sporo biznesów, dlatego z pewnością również decyzje o transferze piłkarza podejmują wspólnie. W tym miejscu pojawiają się właśnie pogłoski, że Lewandowska nie chciała mieszkać we Francji. Co na to wszystko odpowiada Robert?

- Moja żona nie chciała się przenieść do Paryża? Nigdy nie słyszałem czegoś tak głupiego, to fake news. Pamiętajmy, że gdy decydujesz o swojej przyszłości, bierzesz pod uwagę wiele czynników. Rzeczywiście miałem propozycję od jednego z francuskich klubów, ale nie zdradzę nic więcej” – powiedział Lewandowski w rozmowie z "Telefoot". 

 

Anna Lewandowska w żaden sposób nie skomentowała doniesień, że to ona zawetowała transfer swojego męża do Francji. Patrząc na skuteczność Roberta Lewandowskiego w Bayernie Monachium, nie dziwi fakt, że inne europejskie kluby są zainteresowane polskim napastnikiem. Kapitan reprezentacji Polski w tym sezonie w Bundeslidze strzelił już 19 bramek. Taka liczba robi naprawdę wrażenie i potwierdza jego znakomitą formę. Piłkarz pokazał ją również w ostatnim meczu Polska-Łotwa, gdzie na stadionie Narodowym strzelił bramkę. 

Mąż Anny Lewandowskiej ma podpisany kontrakt z Bayernem Monachium do 2021 roku, ale istnieje duże prawdopodobieństwo, że zostanie tam nawet do końca kariery. 

ZOBACZ TEŻ: Anna Lewandowska chwali się krągłymi pośladkami. Fani komentują: "Ogień!"

ZOBACZ TEŻ: Lewandowska nową prowadzącą w "Dzień Dobry TVN"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.