Anna Lewandowska trenuje ze swoją dwuletnią córką Klarą. "Jaka matka, taka córka" - komentują fani

Anna Lewandowska opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym "trenuje" z Klarą. Czy to zapowiedź planu treningowego dla najmłodszych sportowców?
Zobacz wideo

Anna Lewandowska, żona naszego najlepszego piłkarza - Roberta Lewandowskiego, najbardziej znana obok Ewy Chodakowskiej trenerka fitness, zamieściła na swoim koncie na Instagramie zdjęcie, na którym ćwiczy razem z córką. Niespełna dwuletnia Klara w zabawny sposób naśladuje postawę mamy. Nie tylko nam spodobała się ta fotka, bo polubiło ją już ponad 70 tysięcy followersów Ani. Doskonale sprawdza się tu powiedzenie: "Niedaleko pada jabłko od jabłoni". Mając takich rodziców, obserwując ich aktywny i zdrowy tryb życia, Klarę z pewnością czeka także wspaniała kariera sportowa. 

Anna Lewandowska zamieściła to radosne zdjęcie nie bez powodu! W ten sposób chciała się pochwalić, że już ponad pół miliona osób ściągnęło jej aplikację: 

Czy to się dzieje naprawdę?! Ponad PÓŁ Miliona w @diet_training_by_ann !!! Tak dużo osób ściągnęło moją aplikację, żeby sprawdzić czy zdrowszy styl życia jest OK. A wiecie co w takich momentach cieszy najbardziej? To, że tak wielu z Was wytrwało! Szanuję i bardzo doceniam! I już niedługo będę miała dla Was fajną niespodziankę z NAGRODAMI! A tymczasem życzę Wam SUPER zabawy i odpoczynku na “majówce” i nie zapominajcie, że karkóweczkę z grilla czy kiełbaskę można szybko spalić (w app podaję Wam na tacy programy treningowe - chyba pomyślę jeszcze o treningach z najmłodszymi ??)

Aplikacja Anny Lewandowskiej Diet & Training by Ann to bardzo wygodne narzędzie, które dostarcza gotowych planów dietetycznych dopasowanych do potrzeb każdego użytkownika oraz planów treningowych skrojonych na jego potrzeby i dostosowanych do jego możliwości. Jest też przydatnym doradcą zakupowym - pomoze skompletować wszystko, co jest potrzebne do przygotowania zalecanych posiłków. Anna Lewandowska zapewnia: - Jak żadna inna, moja aplikacja wspomaga zdrowy tryb życia na aż trzech płaszczyznach – w kwestii diety, motywacji i treningów! Niedawno w aplikacji pojawił się nowy plan treningowy - Couple workout, ciekawe, czy Ania rzeczywiście zdecyduje się na opracowanie ćwiczeń dla najmłodszych sportowców. 

 
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.