Robert Lewandowski został twarzą DHL. Piłkarz ma motywować pracowników

Robert Lewandowski jest nie tylko wspaniałym sportowcem, ale również doskonałym biznesmenem, który doskonale wie, jak inwestować i pomnażać swój majątek. Teraz Robert Lewandowski podjął współpracę z firmą kurierską DHL - dlaczego?
Zobacz wideo

Robert Lewandowski na każdym kroku udowadnia, że ma nie tylko talent sportowy, ale także niezwykły zmysł do interesów. Piłkarz otworzył agencję reklamową, która skupia się na komunikacji oraz wizerunku jego i Anny Lewandowskiej, zainwestował w apartamenty w Warszawie, firmę tworzącą gry komputerowe, klinikę sportową oraz restaurację na Mazurach. Piłkarz jest również twarzą wielu znanych marek, m.in. Huawei czy Vistula.

Robert Lewandowski został twarzą DHL

Teraz Robert Lewandowski zdecydował się podpisać kolejny kontrakt reklamowy i został twarzą nowej kampanii rekrutacyjnej firmy kurierskiej DHL, która do końca roku planuje zatrudnić ponad tysiąc nowych pracowników do obsługi swoich centrów logistycznych w różnych miastach Polski. Dlaczego zdecydowali się akurat na Roberta Lewandowskiego oraz innych piłkarzy? DHL wpadł na pomysł, że dzięki zaangażowaniu piłkarzy oraz zapewnieniu pracownikom licznych benefitów, w tym karnetów na różne rodzaje aktywności fizycznej, zachęci ich do dbania o kondycję oraz prowadzenia aktywnego trybu życia. DHL jest ogromną, funkcjonującą na całym swiacie firmą logistyczną, która w 2017 roku uzyskała przychody na poziomie ponad 60 miliardów euro. Można więc podejrzewać, że honorarium, jakie Robert Lewandowski otrzymał w ramach współpracy, była również wysoka. 

Aktywność fizyczna i promowanie zdrowego trybu życia wśród naszych pracowników jest niezwykle ważne. (...) Dlatego w naszej kampanii zdecydowaliśmy się użyć wizerunku Roberta Lewandowskiego, zawodnika drużyny Bayernu Monachium, którą DHL wspiera od wielu lat. Sukces Roberta, a także drużyny, to kompilacja ciężkiej pracy, poświęcenia, ale także niezwykłej pasji, jaką każdego dnia zawodnicy wkładają w swoją pracę. Te ideały są nam bliskie również w DHL i wierzymy, że zachęcą kandydatów do dołączenia do naszej DHL-owej drużyny - mówi Piotr Okurowski, dyrektor zarządzający.

Zobacz także: Robert Lewandowski o córce: "Największe wsparcie i najsilniejsza motywacja"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.