Robert Lewandowski pochwalił się imponującą muskulaturą. KSW komentuje

Robert Lewandowski opublikował na swoim Instagramie zdjęcie z jednego ze swoich treningów. Kapitan Biało-Czerwonych, pozuje na nim z rękawicami bokserskimi, przy worku treningowym. Całą uwagę przyciąga jednak jego umięśnione ciało. "Hard work always pays off" - napisał pod zdjęciem Robert Lewandowski.
Zobacz wideo

Robert Lewandowski, jako piłkarz światowej klasy, prowadzi niezwykle intensywny tryb życia i ze względu na wykonywany zawód, zdrowe odżywianie oraz regularne treningi to dla niego podstawa. Nie jest tajemnicą, że o dietę Roberta dba jego żona, Anna Lewandowska. To ona czuwa nad tym, co służy piłkarzowi i pozytywnie wpływa na jego sportowe wyniki, a co zupełnie Robertowi nie służy. Już kiedyś, Ania powiedziała, że w kwestii żywienia Robert się słucha i ufa jej, gdyż dostrzega różnice w funkcjonowaniu organizmu, wynikającą z odpowiedniego odżywiania.

Robert Lewandowski pod żywieniową opieką Anny Lewandowskiej

Często w internecie pojawiają się żarty z tego, że Robert Lewandowski tak skrupulatnie przestrzega zaleceń dietetycznych swojej żony ( piłkarz m.in. nie je glutenu), jednak efekty, które osiąga dzięki swojemu odżywianiu, są tego warte. Napastnik Bayernu Monachium może pochwalić nie tylko fenomenalną formą na boisku, ale także imponującym ciałem. 

Robert Lewandowski pokazał na Instagramie swoje wyrzeźbione ciało

Na swoim Instagramie, Robert Lewandowski opublikował zdjęcie z jednego z ostatnich swoich treningów. Widać na nim, że piłkarz zdecydował się na ćwiczenia z elementami boksu. Pozując w rękawicach, przy worku bokserskim, bez koszulki, nie sposób przegapić jego umięśnionej sylwetki. Jeśli chodzi o piłkarzy na całym świecie, to Cristiano Ronaldo uchodzi za tego, który pochwalić się może najlepszą muskulaturą, jednak patrząc na najnowsze zdjęcia Lewego, CR7 ma niezłą konkurencję. Pod zdjęciem swój komentarz zostawili m.in. Joanna Jędrzejczyk, Jakub Rzeźniczak i Małgorzata Kożuchowska. Post skomentował także profil KSW MMA, który najwyraźniej zobaczył w Robercie potencjał:

Jeszcze trochę treningów i może... - napisali pod zdjęciem.
 

Zobacz także: Robert Lewandowski o córce: "Największe wsparcie i najsilniejsza motywacja"

Zobacz także: Anna Lewandowska robi taką samą cieszynkę jak jej mąż. Robert wyjaśnia jej znaczenie

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.