Robert Lewandowski świętuje urodziny mamy. Pokazał piękne zdjęcie

Robert Lewandowski w środę na swoim Instagramie opublikował piękne zdjęcie ze swoją mamą. Zrobił to z okazji jej urodzin.
Zobacz wideo

Robert Lewandowski jest niezwykle rodzinnym facetem. W swoich social mediach publikuje zdjęcia z żoną Anną Lewandowska, czy córką Klarą. W sieci nie brakuje także zdjęć z mamą Iwoną. Ich życie nie zawsze było usłane różami, bo Iwona Lewandowska została wdową, gdy jej syn miał 16 lat, ale jak widać, los im się za to odpłacił. 

Obecnie Robert Lewandowski uważany jest za jednego z najwybitniejszych piłkarzy na świecie. Kilka dni temu po raz kolejny wspólnie z Bayernem Monachium zdobył mistrzostwo Niemiec, a także po raz drugi z rzędu i czwarty w karierze został królem strzelców niemieckiej bundesligi. Takie wyniki są naprawdę imponujące, a jego mama z pewnością jest z niego szalenie dumna. 

W 2017 roku Iwona Lewandowska o swoim synu mówiła tak w wywiadzie dla Vivy

Od początku czułam, że będzie grał w pierwszej lidze, bo mama grała, ojciec grał i był mistrzem juniorów Europy w judo. Ale że aż tak daleko zajdzie, to nie przypuszczałam. Już się trochę do tego przyzwyczaiłam. Ale z drugiej strony wiem, że jak nie strzeli bramki, żadna tragedia się nie stanie, bo nie tylko on musi strzelać. Ważne, żeby w ogóle wygrali. Wiem, co w piłkarzach siedzi i że życie prywatne też ma wpływ na ich grę, bo może akurat ktoś zachorował czy zmarł, a oni muszą wyjść i grać jak na scenie. Ja też jako nauczycielka muszę odgrywać swoją rolę tak, żeby wszyscy byli zadowoleni, bo wuef to nie zajęcia za karę, tylko nagroda.

W tym szczególnym dniu, w dniu urodzin mamy Robert Lewandowski opublikował, piękne czarno-białe zdjęcie, na którym widać szczęście, radość i miłość 

 
Wszystkiego najlepszego Mamo!

- napisał pod zdjęciem Robert Lewandowski. 

Mamie samych wspaniałości ! A zdjęcie mistrzowskie!
Wszystkiego, co na tym świecie najlepsze dla mamy, niech mama będzie szczęśliwa i zdrowa!

- składali życzenia fani. 

My również życzymy wszystkiego, co najlepsze, wielu sukcesów osobistych i jeszcze więcej dumy z syna Roberta Lewandowskiego.

ZOBACZ TEŻ: Robert Lewandowski śpiewa i tańczy na imprezie Bayernu Monachium [WIDEO]

Więcej o:
Copyright © Agora SA