Anna Lewandowska opublikowała romantyczny filmik z Robertem. Kadr jak z filmu

Anna Lewandowska spędziła święta Wielkanocne w gronie najbliższych. Na jej Instagramie kilka dni temu pojawił się romantyczny filmik z mężem Robertem. Nie da się ukryć, że do tej pory aż takich czułości w social mediach nie widzieliśmy.
Zobacz wideo

Każde święta to dla większości z nas czas dla rodziny. Tak jest również u Anny Lewandowskiej. Trenerka w tym okresie porzuca wszelkie obowiązki zawodowe i oddaje się tylko celebrowaniu czasu z najbliższymi. - "W święta wrzuć na luz. Plan: dużo jedzenia, słodkości, całusy, odpoczynek od treningu (odrobimy to, nie martw się)" - pisała Ania na Instagramie. Przy okazji "całusów Anna Lewandowska opublikowała romantyczny filmik ze swoim mężem Robertem. 

Anna i Robert Lewandowscy jak "Zakochany Kundel" 

Kilkanaście lat temu na ekranach kin pojawił się film "Zakochany kundel". Nie będziemy opisywać wam całej fabuły bajki, ale przytoczymy scenę, którą każdy, kto oglądał produkcję, z pewnością kojarzy. Chodzi oczywiście o psią randkę, podczas której dwa psy jedzą spaghetti. W pewnym momencie zaczynają jeść ten sam kawałek makaronu i tak dochodzi do ich pocałunku. 

Anna Lewandowska z Robertem postanowili odwzorować tę scenę i wrzucili ją do internetu. Takich czułości w swoich social mediach, jeszcze nie publikowali. 

 

Pod zdjęciem widzimy również hashtag gluten, co może wskazywać na to, że Lewandowska w święta nie zwracała uwagi na swoją dietę. Niemniej jednak post bardzo spodobał się obserwatorom Lewandowskiej, którzy kompletowali zakochaną parę. 

Jesteście z #robertlewandowski parą ludzi, których można oglądać bez przerwy i przede wszytskim czerpać od was tę radość, która powinna być na co dzień w każdym z nas i powinna być czerpana z każdej wykonywanej czynności, która może doprowadzić do różnych sukcesów :)

- napisał ktoś komentarzu. 

Nie da się ukryć, że Lewandowscy tworzą prawdziwą power couple. W ostatnim czasie w ich social mediach pokazują zdecydowanie więcej życia prywatnego, a fani to uwielbiają. Przed nimi gorący okres, bo reprezentacja Polski na czele z Robertem Lewandowskim w tym roku będzie walczyć o awans do piłkarskich mistrzostw Europy, które odbędą się w 2020 roku. Z kolei Anna Lewandowska ma sporo pracy przy swoich biznesach, swoim krótkim programie "Sztuki walki" w Dzień Dobry TVN, a także przy innych akcjach, które z pewnością w tym roku jeszcze przygotuje dla swoich fanów. Nie dziwi więc fakt, że spędzają każdą wolną chwilę razem. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.