Robert Lewandowski o córce: "Największe wsparcie i najsilniejsza motywacja"

Robert Lewandowski tuż przed zgrupowaniem kadry opublikował na swoim Instagramie zdjęcie z córką i wyznał, że to właśnie ona jest jego największym wsparciem i motywacją. Fani zachwyceni czułym wpisem kapitana polskiej reprezentacji.
Zobacz wideo

Ostatnio, w wywiadzie dla Przeglądu Sportowego, Robert Lewandowski opowiedział o niezwykle trudnym i jednocześnie najpiękniejszym momencie, którym były narodziny jego córki Klary.

To był tak ciężki, a zarazem tak piękny moment, że nigdy nie byłbym w stanie sobie tego wyobrazić. Bardzo chciałem być z Anią przy porodzie, z patrzeniem na krew nie mam problemu, bo na boisku wiele razy się jej naoglądałem. Ale fizycznie nie dawałem rady. Byłem niesamowicie zmęczony stojąc z boku, dlatego jestem pełen podziwu, że Ania to wytrzymała. Widziałem ten ból, najgorsza była moja niemoc, bezradność. Facet się stara, ale wie, że nic nie może zrobić. A kolejne godziny mijają, kobieta cierpi. Szczególnie gdy poród trwa tak długo... To wszystko trwało około trzydziestu godzin. Poród był bardzo trudny, Ania straciła bardzo dużo krwi, potem pani doktor powiedziała, że niewiele brakowało, by skończyło się to o wiele gorzej... Gdy walczyła, ja trzymałem Klarę na rękach. Byłem tak zestresowany, zesztywniały z nerwów, że nie potrafiłem podnieść ręcznika z podłogi.Wtedy nie zdawałem sobie sprawy, że zagrożenie jest tak duże, więc i dziś przede wszystkim pamiętam to szczęście, gdy zobaczyłem naszą córkę - wyznał w rozmowie Robert.

Robert Lewandowski i jego największa motywacja

W czwartek 21 marca, Reprezentacja Polski z Robertem Lewandowskim na czele rozpocznie rywalizację w eliminacjach do Euro 2020, mierząc się w Wiedniu z Reprezentacją Austrii. Tuż przed zgrupowaniem kapitan Biało-Czerwonych opublikował na swoim Instagramie zdjęcie z córką Klarą. Fotografię opatrzył czułym komentarzem:

Moje największe wsparcie i moja najsilniejsza motywacja - wszystko, czego potrzebuję przed kolejnymi wyzwaniami.
 

W komentarzach momentalnie pojawiło się mnóstwo ciepłych słów od fanów piłkarza:

BEZCENNE UJĘCIE
Nie ma lepszego widoku jak miłość ojca do córki
To co najważniejsze już masz. Reszta może być już tylko przyjemnym dodatkiem. Powodzenia w kadrze kapitanie

Post Roberta skomentowała także Anna Lewandowska:

Moje miłości <3 <3 - napisała trenerka.

Zarówno Robert Lewandowski, jak i Anna Lewandowska nie kryją, że moment, w którym na świecie pojawiła się Klara, odmienił ich życie. Ania nie raz podkreśla, że córeczka to ich największy skarb, który sprawia, że są szczęśliwsi niż kiedykolwiek. Takie zdjęcia, jak to dodane przez Roberta tylko to potwierdzają.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.