Gwiazdy na meczu Polska-Łotwa. Anna Lewandowska, Agnieszka Radwańska i inni

24 marca na Stadionie Narodowym Reprezentacja Polski zmierzyła się w eliminacjach do Euro 2020 z Reprezentacją Łotwy. Wśród kibiców znalazło się również sporo gwiazd. Biało-Czerwonym kibicowały m.in. Anna Lewandowska, Agnieszka Radwańska, Marina Łuczenko-Szczęsna, czy Dominika Grosicka.
Zobacz wideo

Mecze Reprezentacji Polski, szczególnie te grane "u siebie", zawsze wzbudzają wśród kibiców mnóstwo emocji. Nie da się ukryć, że dla większości Polaków, to właśnie piłka nożna jest sportem narodowym. Nic więc dziwnego, że na podczas drugiego meczu w ramach eliminacji do Euro 2020, na Stadionie Narodowym w Warszawie pojawiło się mnóstwo kibiców. Na trybunach nie mogło zabraknąć również partnerek piłkarzy oraz innych gwiazd sporu i show-biznesu.

Gwiazdy na meczu Polska-Łotwa

Niedzielny mecz Polska-Łotwa zakończył się wynikiem 2-0. W spotkaniu eliminacyjnym do Euro 2020, na murawie zagrały największe gwiazdy naszej reprezentacji: Robert Lewandowski, Wojciech Szczęsny, Kamil Glik, Krzysztof Piątek, Kamil Grosicki czy Grzegorz Krychowiak. Na trybunach jak zwykle pojawiły się żony i partnerki piłkarzy, a także wieli innych znanych osób ze świata sportu i show-biznesu. Wśród kibiców znalazły się m.in. Marina Łuczenko-Szczęsna, Jessica Żiółek, Dominika Grosicka i Anna Lewandowska. Zmagania Polaków bacznie obserwowali także Agnieszka Radwańska z mężem, Quebonafide z Natalią Szroeder, aktorka Joanna Opozda, Monika Mrozowska, Monika Olejnik z Tomaszem Ziółkowskim, a nawet Jacek Kurski oraz były premier, Jerzy Buzek.

 

Gwiazdy kibicowały także podczas pierwszego meczu eliminacji

Zaledwie kilka dni temu, bo w czwartek 21 marca, Reprezentacja Polski zmierzyła się w Wiedniu z Reprezentacją Austrii. Ze względu na mecz wyjazdowy, na trybunach nie pojawiło się wówczas aż tylu polskich kibiców. Mimo wszystko, nie przegapili oni rywalizacji, zasiadając przed ekranami telewizorów. Kto dopingował naszą drużynę na odległość?  Oprócz Anny Lewandowskiej mocno kciuki trzymała również Małgorzata Kożuchowska, Karolina Szostak, Julia Wróblewska, Marina Łuczenko-Szczęsna, Antoni Królikowski oraz Paulina Krupińska. Ten niezawodny doping spowodował, że Polacy wygrali mecz 1:0.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.