Anna Lewandowska najpopularniejszą osobą publiczną w Polsce! Tuż za nią Robert

Anna Lewandowska i jej mąż Robert najbardziej wpływowymi osobami publicznymi w Polsce według See Bloggers i Influ Tool. Kto jeszcze znalazł się w rankingu organizowanym przez See Bloggers i Influ Tool?
Zobacz wideo

Po raz pierwszy See Bloggers i Influ Tool stworzyli Ranking Polskich Influencerów, w których wyłoniono zwycięzców w poszczególnych kategoriach. Poza instagramem, youtubem, blogosferą, wybrano również najpopularniejsze osoby publiczne, które poza działalnością w sieci zajmują się czymś innym. 

- W sieci coraz mocniej swoją działalność zaznaczają postaci ze świata offline’u, które coraz mocniej przenikają do świata Internetu. Skutkuje to zainteresowaniem liczonym w milionach obserwujących. Właśnie dlatego postanowiliśmy uwzględnić to w tegorocznym rankingu - mówią Hubert Wydrych i Łukasz Zdrodowski z Influ Tool.

Anna Lewandowska z Robertem otwierają ranking 

Okazuje się, że jest jedna para, która zdegradowała wszystkich. Chodzi oczywiście o Annę Lewandowską i jej męża Roberta Lewandowskiego. Co ciekawe, choć Ania ma więcej fanów w sieci od swojego męża, to właśnie ona została najpopularniejszą osobą w Polsce. 

Kto jeszcze znalazł się w tym zestawieniu? Na miejscu trzecim uplasowała się Ewa Chodakowska, dalej czwarte miejsce Wojciech Szczęsny, ósme Łukasz Podolski. Dziesiątkę uzupełniają Joanna Krupa, Honorata Skarbek, Magda Gessler, Adam Zdrójkowski i Sylwia Przybysz

 

Anna Lewandowska ma na Instagramie już 2,2 miliona fanów, jej mąż 14,4 miliona fanów, jednak należy podkreślić, że te liczby stale rosną. 

Nie sposób nie zgodzić się z tym, że Ania i Robert na co dzień nie są influencerami, a ich konta w mediach społecznościowych są dodatkiem do tego, co robią. Robert Lewandowski to wybitny piłkarz, na co dzień grający w Bayernie Monachium, kapitan reprezentacji Polski w piłce nożnej. Jego konto na Instagramie pozwala mu komunikować się z fanami, ale również dzielić się momentami z życia prywatnego, jak i zawodowego. 

Jego żona, Anna Lewandowska to prawdziwa bizneswoman. Trenerka ma sporo swoich firm, które, choć mają odrębne konta na Instagramie, to i tak promuje na swoim profilu. Poza tym, co jeszcze widzimy u Anny Lewandowskiej? Sporo motywacji, mnóstwo postów z przepisami, ale także zdjęcia z rodziną, czy przyjaciółmi.

Społeczność, która obserwuje Annę Lewandowską i Roberta to w większości fani piłki nożnej i miłośnicy aktywnego stylu życia, ale również odkąd na świecie pojawiła się Klara - rodzice. 

Nie da się ukryć, że Lewandowscy tworzą prawdziwą power couple w polskim internecie. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.