Anna Lewandowska z Robertem świętują z okazji 2. urodzin Klary

Anna Lewandowska 4 maja 2017 roku po raz pierwszy została mamą. Czas leci nieubłaganie i w miniony weekend trenerka z mężem Robertem Lewandowskim świętowała 2. urodziny dziewczynki.
Zobacz wideo

Fani piłki nożnej z pewnością pamiętają mecz Bayernu Monachium z Atletico Madryt nie tylko ze względu na wynik, ale również fakt, że po strzeleniu bramki na 1-0 Robert Lewandowski wsadził kciuk do buzi i piłkę pod koszulkę co było ostatecznym dowodem na to, że jego żona jest w ciąży. 

Jak się później okazało, nie był to początek ciąży, a piąty miesiąc. Annie Lewandowskiej udało się to naprawdę długo ukryć w tajemnicy. Po ogłoszeniu radosnej nowiny fani trenerki mogli w jej social mediach oglądać rosnący brzuszek. Anna Lewandowska nagrała również płytę treningową dla kobiet w ciąży i po ciąży. 

W zeszłym roku z okazji pierwszych urodzin Klary Lewandowskiej, jej mama postanowiła założyć portal Baby by Ann, który bardzo dobrze przyjął się w środowisku "mamowym". W tym roku Anna Lewandowska i Robert świętowali urodziny córeczki w gronie najbliższych i przyjaciół. 

Klara Lewandowska skończyła dwa lata 

Zanim jednak rozpoczęło się huczne świętowanie urodzin Klary, to w sobotę Lewandowska na swoim profilu opublikowała zdjęcie, na którym widać sporą gromadkę osób z dziećmi. 

- Team. Od lat... coraz większy - napisała pod zdjęciem. 

Dzień później pojawiło się wspólne zdjęcie Anny Lewandowskiej z Robertem i oczywiście Klarą, która nie jest już wcale taką małą dziewczynką. 

 

Cała rodzina postawiła w tym dniu na stylizacje w jasnych, beżowych kolorach. Anna Lewandowska w białek sukience i wianku wyglądała jak prawdziwa Rusałka, a Klara w beżowej sukience jak mała księżniczka. Z kolei cała impreza urodzinowa była przygotowana w boho stylu. 

Poza urodzinami córki Lewandowska świętowała również rok swojego portalu Baby by Ann ze wspólniczką i przyjaciółką Ewą Puchowską. 

My również chcielibyśmy życzyć małej Klarze wszystkiego, co najlepsze, a Ani i Ewie kolejnych sukcesów na portalu Baby by Ann!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.