Takiej Anny Lewandowskiej dawno nie widzieliście. Na zdjęciu czule tuli Klarę

Anna Lewandowska dziś opublikowała zdjęcie, które rozczuli was do łez. Trenerka na fotce mocno czuli już prawie dwuletnią Klarę. Pod zdjęciem mnóstwo komentarzy od gwiazd z show-biznesu.
Zobacz wideo

Anna Lewandowska regularnie na swoim Instagramie publikuje zdjęcia ze swoją córeczką Klarą. Za cztery dni dziewczynka skończy dwa lata, dlatego nie możemy powiedzieć, że jest już malutkim dzieckiem. To, że Klara rośnie widać gołym okiem, bo ze zdjęcia na zdjęcia, jest jakby większa. Choć fani zarzucają Annie i Robertowi Lewandowskiemu, że jest to bardzo słabe, że nie pokazują twarzy swojego dziecka, to mają do tego prawo i prawdopodobnie pewnie przez jakiś czas Klary w całej okazałości nie zobaczymy. 

Nie mniej jednak oboje dążą swoją córkę ogromną miłością, którą widać właśnie takich zdjęciach, które wam zaraz pokażemy.

Anna Lewandowska czule tuli Klarę 

Lewandowska poleciała na wakacje, ale jako prawdziwy wulkan energii bizneswoman również trochę pracuje. Z relacji na jej profilu dowiadujemy się, że trenerka zabrała ze sobą nie tylko przyjaciółki, ale również jej fotograf Martę Wojtal, która odpowiada za większość jej kampanii, czy zdjęć np. do książki. To może zwiastować tylko jedno - nowe projekty! 

Jest czas na pracę, ale jest również czas na odpoczynek. Pozowane zdjęcia są ładne, ale jak wiadomo te wykonane spontanicznie, zawsze ukazują prawdziwe emocje. 

 

Uśmiechnięta od ucha do ucha Anna Lewandowska czule przytula małą Klarę. Na tym zdjęciu widać jedno - szczęście. Pod nim pojawił się podpis. 

I nic mi więcej nie potrzeba...

W poście został oznaczony również Robert Lewandowski, który prawdopodobnie ze względu na swoje obowiązki i wciąż trwającą Bundesligę nie mógł polecieć na urlop. 

Nie brakuje również komentarzy od gwiazd, znanych z polskiego show-biznesu. Sandra Kubicka napisała: - "Najsłodsze!", Maffashion dodała: - "Ale fota", a Anna Skura skomentowała: - "So cute". Nie da się ukryć, że to jedno z najpiękniejszych zdjęć, jakie w social mediach opublikowała Anna Lewandowska. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA