Anna Lewandowska pisze o tęsknocie za Robertem, przeprowadzkach i marzeniach

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski to prawdziwa power couple. Ona jest znaną trenerką i promotorką zdrowego stylu życia, a on jednym z najlepszych piłkarzy na świecie. Teraz Lewandowska w naprawdę wzruszającym wpisie na Instagramie pisze o tym, jak tęskni za Robertem i o czym marzy.
Zobacz wideo

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski poznali się zupełnie przypadkiem. Ona nie wiedziała, że on jest piłkarzem, a on myślał, że Ania jest baletnicą. Niemniej jednak ich miłość rozkwitnęła do tego stopnia, że są oni jedną z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie. Nie zawsze jednak było łatwo. Lewandowska często wspomina o początkach, kiedy Robert grał w Poznaniu, a ona studiowała jeszcze w Warszawie i ciągłych podróżach. W tym czasie Anna Lewandowska była jeszcze reprezentantką Polski w karate. 

Później, kiedy Robert przeniósł się do Borussii Dortmund, coraz ciężej było Lewandowskiej łączyć swoją karierę sportową z jego. Ania w pewnym momencie poświęciła dla miłości wszystko, ale od zawsze mówiła, że to jej wybór.

Teraz para ma naprawdę sporo obowiązków, a mimo wszystko udaje im się to wszystko połączyć. Przypomnijmy, że Anna Lewandowska ma swoje zdrowe produkty Foods by Ann, portal Baby by Ann, centrum treningowe Healthy center by Ann, kawiarnie Healthy Store by Ann, a także aplikację treningową Diet&Training by Ann, która cieszy się ogromną popularnością w sieci.

W weekend trenerka na swoim profilu napisała czuły post o tęsknocie za Robertem Lewandowskim, przeprowadzkach i marzeniach. 

Anna Lewandowska o tęsknocie za Robertem, przeprowadzkach i marzeniach

Okazuje się, że marzenia Anny Lewandowskiej są naprawdę niewielkie. Zobaczcie, co takiego napisała gwiazda na Instagramie. 

-To nie tajemnica, że nasze życie kręci się wokół sportu. Wiążą się z tym częste wyjazdy służbowe, rozstania, tęsknota. Życie na walizkach - nie należy do łatwych. Ale to nasz wybór i lubimy to. Mam wrażenie, że to jeszcze bardziej do siebie zbliża. Każdy z nas realizuje różne projekty, robi to, co KOCHA, wiec często podróżujemy osobno. Wiem, że jest coraz więcej takich związków, które mijają się w natłoku różnych zajęć i obowiązków, pewnie niejedna z Was znajduje się w podobnej sytuacji. PRAWDA?
ZNACIE TO? Kiedy właśnie podczas nieobecności drugiej połówki odczuwacie nieco większą potrzebę wygadania się, PRZYTULASÓW. Pewnie wyda to się śmieszne, ale marzy mi się wspólne oglądanie filmów na wygodnej kanapie - uwierzcie, dla mnie to istny challenge, bo zasypiam po niespełna 3 minutach. Dlatego właśnie cieszę się jak dzieciak takimi wspólnymi chwilami z moją rodzinką. Banalne? Być może... Cieszymy się z prostych rzeczy - piszę Anna Lewandowska pod wspólnym zdjęciem. 

W komentarzach fani zwracają uwagę na to, że Ania mimo tego, że jest "bogata" jest normalną babką, a cała ich historia z Robertem jest dowodem na to, że ciężka praca popłaca. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.