Lewandowscy we wspólnym wywiadzie. "Chcemy więcej dzieci"- mówi Anna Lewandowska

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski udzielili ostatnio swojego pierwszego wspólnego wywiadu w Niemczech. W niemieckim magazynie Gala opowiedzieli o swoim małżeństwie, życiu zawodowym, a także o tym, czy planują mieć więcej dzieci.
Zobacz wideo

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski tworzą prawdziwą power couple. On jest światowej sławy piłkarzem, ona spełnia się jako trenerka oraz specjalista żywieniowy. Poznali się przypadkiem, jednak ich miłość połączyła ich do tego stopnia, że są teraz jedną z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie.

Narodziny Klary nowym etapem w małżeństwie Roberta i Anny Lewandowskich

Lewandowscy są w związku już ponad dwanaście lat, a małżeństwem są od sześciu. Anna i Robert od zawsze tworzyli udany związek, jednak narodziny ich córki Klary, zupełnie odmieniły ich życie, o czym często mówią w wywiadach, a także w swoich social mediach. Trenerka nie raz podkreślała, że córeczka nauczyła ich patrzeć na życie z innej strony oraz sprawia, że są szczęśliwsi niż wcześniej. Anna Lewandowska uważa, że nie tylko oni (przyp.red. jako rodzice) uczą swoje dziecko, jak być dobrym człowiekiem, ale również ona wyzwala w nich to, co najlepsze.

Anna i Robert Lewandowscy we wspólnym wywiadzie. "Chcemy więcej dzieci"- mówi Anna

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski udzielili w ostatnim czasie wspólnego wywiadu dla niemieckiego magazynu Gala. W rozmowie z miesięcznikiem, para sportowców opowiedziała o trudnych początkach zawodowej kariery, a także o ich podejściu do pieniędzy. Lewandowscy nie ukrywają, że wychowali się w skromnych warunkach i potrafią szanować pieniądze. W wywiadzie dla niemieckiej gazety Robert zapewnia że on i Ania kochali się, kochają i będą kochać w każdych warunkach materialnych.

Obydwoje z Anią wiemy jak to jest nie mieć pieniędzy. Dlatego też mamy bardzo duży szacunek do tego, co posiadamy i zawsze staramy się twardo stąpać po ziemi - podkreśla piłkarz.

Robert Lewandowski opowiedział również o swojej żonie, która zupełnie nie wpisuje się w stereotyp typowej WAG. Anna Lewandowska nieustannie rozwija się zawodowo, a także naukowo. Mało kto wie, że Ania dwa razy uzyskała tytuł magistra i ma na koncie 56 polskich oraz zagranicznych certyfikatów w dziedzinach: dietetyka, sport, motywacja. Oprócz tego z powodzeniem prowadzi kilka swoich autorskich biznesów.

Ania jest naprawdę niesamowita, ponieważ ma tyle siły i tyle pomysłów. Czasami muszę ją hamować, bo chce robić tak wiele rzeczy - przyznał w wywiadzie Robert.

Anna Lewandowska zdradziła natomiast plany dotyczące powiększenia rodziny. Trenerka przyznała, że oboje chcą mieć więcej dzieci, jednak jeszcze nie zdradzają kiedy to nastąpi. 

Jesteśmy sportowcami. Czas, który mamy dla siebie, a bywa, że mamy go momentami bardzo mało, spędzamy zawsze bardzo intensywnie. Dużo podróżujemy w wolniejszych chwilach. Zawsze próbujemy odkrywać nowe rzeczy dla nas. Nie ma u nas czegoś takiego jak nuda. A co najważniejsze, zawsze wspólnie patrzymy na to, co jest dla nas najlepsze. Czy to w kontekście prywatnym, rodzinnym, czy zawodowym. Zawsze tak było i dlatego jesteśmy tak silni jako para - przyznają zgodnie.
 
Więcej o:
Copyright © Agora SA