youtube

Więcej o:

youtube

• [YouTube] KSW 35. Skrót walk. Wideo. Pudzian, Chalidow, Różal [YouTube]

z każdą kolejną mijającą minutą tracił siły. W drugiej i trzeciej rundzie Chalidow praktycznie słaniał się na nogach i przyjmował mocne ciosy rywala. ZOBACZ SKRÓTY WALK NA YOUTUBE Kiedy sędziowie ogłosili swoją decyzje, to cała Ergo Arena została zagłuszona przez gwizdy. Głosowanie arbitrów na korzyść

• [YouTube]. Bijatyka w meczu Boca - River. Zobacz w YouTube [WIDEO]

Boca, Carlos Tevez, który zaliczył knockdown. Argentyńczyk po jednej z wymiany zdań otrzymał cios głową. ZOBACZ CAŁĄ SYTUACJĘ NA YOUTUBE W ogóle spotkanie, które wygrało River Plate 1:0, były piłkarz Juventusu nie zaliczy do udanych. To po jego faulu sędzia podyktował rzut karny, którego na gola

• Robert Kubica. Wypadek na YouTube [WIDEO]

Zobacz na YouTube wypadek Roberta Kubicy w Rajdzie Monte Carlo. Załodze nic się nie stało, ale oczywiście nie może kontynuować rajdu. WYPADEK KUBICY W RAJDZIE MONTE CARLO [YOUTUBE] Dla innego kierowcy - Elfyna Evansa - wypadek Roberta Kubicy był paradoksalnie... dobrą wiadomością. Walijczyk wpadł w

• Lewandowski przełamanie! Gol, bramka! Zobacz na YouTube! WIDEO

W sobotnim meczu Bundesligi Bayern Monachium - Schalke 04 Gelsenkirchen W końcu przełamał się Robert Lewandowski. W 54. minucie Polak świetnie zachował się w polu karnym i strzelił gola na 1:0. Lewandowski przełamanie z Schalke na Youtube! Gol, bramka, Zobacz Wideo Robert Lewandowski strzelił gola

• Najczęściej oglądane klipy sportowe Youtube

Wprawdzie od kiedy serwis Youtube zmienił właściciela opinie uległy pewnej polaryzacji - od tamtej pory nasze pokłony bite przed przyszłością telewizji już nie są tak głębokie. Do tego dochodzi nieustanny ruch w internecie i tak zwana "ewolucja słupków", więc nasza prezentacja dotyczy tylko chwili

• Sport.pl i Footroll łączą siły na YouTube!

Najlepiej niech przedstawi się Wam sam. Obejrzyjcie i subskrybujcie nasz kanał - TUTAJ To kolejne nasze wzmocnienie! - YouTube to kolejny krok ekspansji Sport.pl w mediach społecznościowych - mówi Marcin Gadziński, dyrektor i wydawca Grupy Sport.pl. - Jesteśmy już liderem wśród mediów sportowych

• Lewandowski przełamanie z Schalke na Youtube! Gol, bramka, Zobacz Wideo

W sobotnim meczu Bundesligi Bayern Monachium - Schalke 04 Gelsenkirchen W końcu przełamał się Robert Lewandowski. W 54. minucie Polak świetnie zachował się w polu karnym i strzelił gola na 1:0. Lewandowski przełamanie! Gol, bramka! Zobacz na YouTube! WIDEO Robert Lewandowski strzelił gola w 54