Internauci ostro o Mateuszu z Fit Lovers "Czy Ty ją bijesz? Bardzo słabo to wyglądało"

Do tej pory Pamela i Mateusz z Fit Lovers byli znani głównie w internecie. Po tym jak okazało się, że biorą udział w "Ameryka Express" media zaczęły im się bacznie przyglądać. Podczas ostatniego odcinku Mateusz dał internautom powód do ostrych komentarzy. Co zrobił?

Fit Lovers w Ameryka Express 

Ameryka Express. Kim jest Pamela i Mateusz z Fit Lovers?

Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz są zdecydowanie najpopularniejszą fit parą w sieci, po tym jak Deynn i Majewski wplątali się w aferę z siostrą. Nie konkurują z Lewandowskimi, bo jak wiadomo Anna i Robert są sportowcami i od wielu lat także osobami publicznymi, dlatego póki co Fit Lovers królują w świecie influencerów. 

 

TVN zaprosił ich do swojej starej/nowej produkcji "Ameryka Express". Choć na początku internauci mieli o nich całkiem dobre zdanie, a na pewno nie złe wszystko się zmieniło po ostatnim odcinku. Co się takiego wydarzyło? 

Dorota Wellman ostro o fit przemyśle "Ludzie boją się tego terroru bycia szczupłym"

Ameryka Express. Fani hejtują Mateusza z Fit Lovers 

Dobrze wiemy, że w tym programie chodzi o rywalizację, walkę z czasem i ze swoimi słabościami. Już niejednokrotnie na ekranie mogliśmy oglądać skrajne emocje wywoływane konkurencjami, które uczestnicy muszą wykonywać. Podczas całego odcinku było kilka sytuacji, które pozostawiły ogromną rysę na wizerunku "power couple". 

Zaczęło się od tego, że Mateusz Janusz uderzył się w głowę klapą bagażnika. Z jego ust popłynęła wiązanka przekleństw, a chwilę później miał pretensje do swojej narzeczonej Pameli, że się zaśmiała. To był dopiero początek. 

Kolejnym zadaniem było zrobienie sobie zdjęcia z iguaną pod pomnikiem Bolivara. Padło na Pamelę, która bała się gada, a jej narzeczony był tym faktem bardzo poirytowany. 

Nazywana była najbrzydszą z Kardashianek. Po ciąży Khloe Kardashian zmieniła się diametralnie

To jednak nie koniec całej afery. Najwięcej zadziało się w autobusie, którym podróżowali Fit Loversi. Pamela miała na sobie krótką spódniczkę i zaczęła pytać pasażerów o drogę. Kiedy już wróciła na swoje miejsce, przysiadła Mateuszowi na kolanach. Mężczyzna upierał się żeby zeszła. Chwilę później zaczął spychać Pamelę nogą na sąsiednie siedzenie, a ostatecznie ją popchnął i krzyknął "Pamela nie świeć du*ą". Dziewczyna straciła równowagę i po całej sytuacji chciała nawet opuścić program. Ostatecznie po chwili milczenia i kilku znakach migowych Fit Loversi przybyli sobie piątkę i stwierdzili, że to producenci chcą ich złamać. 

Cała sytuacja nie umknęła internautom, którzy od razy w sieci zaczęli pisać ostre komentarze pod ich zdjęciami na Instagramie. 

Po dzisiejszym odcinku panu el wariato zalecam El Psychiatro.
Czy Ty ja bijesz? Bardzo słabo to wyglądało, widać że jesteś agresywny i zatrzymały Cię tylko kamery!
Uwielbiałam el wariato, ale teraz już nie mam szacunku do Mateusza... Ja tak do psa nie mówię. I jak ktoś twierdzi, że telewizja pokazała ich w złym świetle to ja odpowiadam- żaden facet nie ma prawa się tak zachowywać wobec swojej kobiety nawet przez sekundę!
Pokazał prawdziwą twarz, która w "cudownym" wymyślonym świecie instagramowym jest ukryta...
Pamelka jesteś super, a on no cóż ..., emocje emocjami , stres, inny kraj , zmęczenie , nic ale to nic nie może usprawiedliwić takiego zachowania , moja pierwsza myśl , ciekawe co by było gdyby tego nie nagrywali ?

To tylko garstka komentarzy, które można przeczytać pod najnowszym zdjęciem na profilu Fit Lovers. 

Czy przez tą sytuację ich kariera dobiegnie końca? 

 

Ostra Ewa Chodakowska nie przebiera w słowach odpowiadając fance. Co ją tak rozwścieczyło?

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.