Ameryka Express. Kim jest Pamela i Mateusz z Fit Lovers?

Azja Express zmieniła nazwę na Ameryka Express, ale zasady pozostają bez zmian. Gwiazdy wraz ze swoimi partnerami musza przeżyć za jednego dolara dziennie. W programie jest fit para, która dzięki swojej kondycji może zajść naprawdę daleko.

Ameryka Express. Kim są Fit Lovers? 

W Ameryka Express możemy oglądać takie gwiazdy, jak Filip Hajzer, Lara Gessler czy Maciej Musiałowski. Wśród nich jest również fit para, które staje się coraz bardziej popularna w show-biznesie, choć w sieci już króluje. Na Instagramie Fit Lovers obserwuje już prawie 850 tysięcy fanów, a na youtube mają ponad 1,3 miliona subskrybcji. Kim tak naprawdę są? 

 

Fit Lovers - najpopularniejsza fit para w sieci 

Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz są zdecydowanie najpopularniejszą fit parą w sieci, po tym jak Deynn i Majewski wplątali się w aferę z siostrą. Nie konkurują z Lewandowskimi, bo jak wiadomo Anna i Robert są sportowcami i od wielu lat także osobami publicznymi, dlatego póki co Fit Lovers królują w świecie influencerów. 

Robert Lewandowski składa słodkie życzenia Annie Lewandowskiej na Instagramie. Cudo!

Fit Lovers zaczynali od bloga, ana którym promowali zdrowy styl życia i przekazywali swoim czytelnikom wiedzę z zakresu treningu i diety. Później powstał ich instagram i profil na youtube i to właśnie dzięki tym dwóm mediom stali się tak popularni w sieci. 

Pamela i Mateusz wydali już nawet wspólną książkę "Para na całe życie. Zmotywuj się z Fit Lovers", w której zdradzają swój sposób na sukces w związku. Dodajmy, że para od niedawna jest narzeczeństwem. Ponadto wystąpili w kilku reklamach, a niedawno stworzyli kosmetyki dla marki Nacomi. 

 

Dlaczego Fit Lovers?  Z miłości do sportu, jak sami podkreślają. Pamela była tancerką , a Mateusz od zawsze chwalił się swoimi akrobacjami, swoją drogą bardzo efektownymi. 

Stifler z Warsaw Shore został dietetykiem? "Ukończyłem dziś trzeci i zarazem ostatni poziom szkolenia"

Fit Lovers na instagramie 

Ich instagram przepełniony jest pięknymi zdjęciami, które  dopieszczone są o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Na zdjęciach z reguły pozują razem wykonując przy tym czasem dziwne, aczkolwiek ciekawe pozycje. W internecie nie ma drugiej takiej pary jak oni. 

 
 
 

Czy dzięki sportowej pasji uda im się wygrać Ameryka Express? Zobaczymy. W pierwszym odcinku udało im się wygrać pierwszą konkurencję, a to jak będzie później możemy zobaczyć w najbliższą środę w TVN o 21:30. 

Macademiangirl na okładce magazynu Ewy Chodakowskiej. Fani: "Grafika trochę poniosło". Blogerka się broni

Więcej o:
Copyright © Agora SA