Deynn pominięta w rankingu na fit gwiazdę. "Pasowałam jak robili rekord sprzedaży ze mną na okładce"

Deynn do niedawna była jedną z najpopularniejszych fit gwiazd w Polsce. Po dużej aferze ze swoją siostrą usunęła się w cień, ale po kilku miesiącach wróciła. Teraz okazuje się, że nie wszyscy chcą z nią współpracować.

Deynn wróciła do mediów 

Afera z Deynn i jej siostrami kilka miesięcy temu była jedną z głośniejszych spraw w mediach. Blogerka przez jakiś czas się tłumaczyła, ale ostatecznie usunęła się w cień i poleciała ze swoim mężem Danielem do Stanów Zjednoczonych. Tam para żyła sobie przez kilka miesięcy, a kiedy wrócili na Instagram próbowali ratować swój wizerunek. Wielu fanów z nimi zostało, a nawet możemy pokusić się o stwierdzenie, że teraz jest ich jeszcze więcej, bo na Instagramie obserwuje ją już ponad 1,2 miliona fanów. 

Deynn wróciła! W social mediach zawrzało, jednak tego się fani nie spodziewali

Deynn ma teraz dwie duże współprace (przynajmniej o tylu wiemy), które reklamuje w swoich social mediach, ale okazuje się, że nie wszyscy chcą już z nią współpracować. 

 

Deynn pominięta w rankingu na influencerkę 

Kilka dni temu w Warszawie magazyn Joy zorganizował plebiscyt na influencera roku. Kategorii było kilka: fitness, it-girl, para roku itp.itd. Niestety wśród nominowanych na próżno było szukać Deynn czy Majewskiego. Zauważyła to jedna z fanek Marity i wprost ją zapytała: 

Dlaczego nie byłaś nominowana w joy w kategorii fitness, albo jakieś innej?

Blogerka postanowiła odpowiedzieć: 

Nie mnie pytać, widocznie nie pasuję do towarzystwa.. wiem, za to, że pasowałam, jak robiliście rekord sprzedaży magazynu ze mną na okładce.

Rzeczywiście, trudno się nie zgodzić ze słowami Marity. Przypomnijmy, że kiedy Deynn była na okładce w czerwcu 2017 roku, numer z jej podobizną sprzedawał się tak dobrze, że trzeba było robić dodruk. Do tej pory w polskiej prasie ciężko doszukać się podobnego przypadku. 

 

Deynn pokazała ile waży. Na wadze widzimy 63 kilogramy, ale blogerka zapewnia, że waży znacznie mniej

Tak wyglądał ślub Deynn i Majewskiego. Biała suknia i welon? Nie to zobaczycie na zdjęciach

 

Chcesz mieć figurę jak Deynn? Oto 4 rzeczy, którym zawdzięcza ona seksowną i wysportowaną sylwetkę

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.