Izabela Janachowska zdradziła, ile przytyła w trakcie ciąży

Izabela Janachowska jest już w zaawansowanej ciąży, jednak dopiero teraz zdecydowała się poruszyć ten temat. W jednym z filmików na swoim YouTube'ie odpowiadając na pytania fanów oraz dementując plotki na swój temat zdradziła, ile do tej pory przytyła, będąc w ciąży.
Zobacz wideo

Prezenterka TVN Style oraz ekspertka ślubna - Izabela Janachowska już niebawem powita na świecie swoje pierwsze dziecko. Tą radosną nowiną podzieliła się z fanami wraz z mężem pod koniec stycznia 2019 roku. Fani od razu zaczęli dopytywać o płeć dziecka, jednak Iza zdecydowała się umieścić wpis na Instagramie, w którym poinformowała, że nie zamierza publicznie wyjawiać płci dzidziusia aż do porodu. 

Trzeba przyznać, że ciąża niezwykle służy Izie, gdyż prezenterka TVN Style wygląda obecnie przepięknie. Izabela Janachowska w żaden sposób nie ukrywa swojego krągłego brzuszka, a wręcz przeciwnie, w jednym z ostatnich swoich filmików na You Tube'ie zdradziła fanom, ile przytyła w trakcie ciąży. 

Ile w trakcie ciąży przytyła Izabela Janachowska?

Ekspertka ślubna postanowiła nagrać na swój kanał filmik, który w ostatnim czasie jest w sieci niezwykle popularny, a mianowicie potwierdzanie lub dementowanie przekonań fanów na swój temat. Wśród różnych przekonań fanów znalazły się także te absurdalne, które m.in. sugerowały, że Iza tylko daje ciążę, a tak naprawdę wynajęła surogatkę. Prezenterka TVN-u z uśmiechem na ustach zdementowała plotki:

Niektóre opinie są wkurzające, ciężko odpowiedzieć na to. Nie no, dementuje! Jest, tu mam brzuchol przytyłam 6 kg na ten moment i niedługo na świecie będzie dzidziuś – powiedziała Izabela Janachowska na swoim kanale Wedding Dream.

Trzeba przyznać, że 6 kg, jak na tak zaawansowaną ciążę to naprawdę niewiele. Chyba każda kobieta chciałaby móc powiedzieć, że tylko tyle przytyła w ciąży. Taką niezwykle zgrabną figurę Izabela Janachowska zawdzięcza swojej wieloletniej karierze tancerki.

fani nie przestają pytać Izę o różne kwestie związane z ciążą oraz jej dzieckiem. Ostatnio Iza postanowiła zaspokoić ciekawość swoich fanów podczas live'a na swoim YouTube’ie i wymieniła również preferowane przez siebie imiona dla dziecka:

Dla dziewczynki: Izabela, Karmen, Waleria, Elżbieta, Aurelia. Dla chłopca: Filip, Olivier, Aleksander, jakieś takie. Podjęcie ostatecznej decyzji może być trochę trudne. Nie bardzo gustuję w imionach starodawnych. 
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.