"Przerwa na kawę" z Red Lipstick Monster. "Mam mnóstwo kosmetyków, które kosztują 10 zł i są świetnej jakości"

Red Lipstick Monster jest jedną z najpopularniejszych youtuberek w polskim internecie. Jak udało jej się osiągnąć taki sukces i czy na początku podejrzewała, że można się na tym dorobić?

Red Lipstick Monster swoją przygodę z makijażem, jak sama przyznała, zaczęła stosunkowo późno. To jednak nie przeszkodziło jej w osiągnięciu ogromnego sukcesu. Na Instagramie obserwuje ją ponad 1,5 mln fanów, aYoutube ma ponad milion subskrypcji. Choć Red Lipstick Monster może malować się najdroższymi kosmetykami świata, w jej kosmetyczce są też takie, które kosztują 10 zł. Tylko nam w "Przerwie na kawę" zdradziła, które są tanie i dobre jakościowo. 

Wszystkie odcinki "Przerwy na kawę" możecie obejrzeć tutaj. 

Więcej o:
Komentarze (5)
"Przerwa na kawę" z Red Lipstick Monster. "Mam mnóstwo kosmetyków, które kosztują 10 zł i są świetnej jakości"
Zaloguj się
 • straszny_lewag

  Oceniono 7 razy 3

  Jak slysze "youtuber" to odbezpieczam rewolwer. Choc to w sumie i tak ciut mniej k...ska profesja niz bycie politykiem.

 • janviertrois

  Oceniono 4 razy 2

  Nadmierne koloryzowanie twarzy to jednak domena Słowianek, kiedyś Egipcjanek. Ale nie ma w tym nic złego, po prostu nasze kobiety chcą się bardziej wyróżniać na ulicy. To taki nasz lokalny folklor. Tatuowanie swojej skóry to też raczej zwyczaj przeniesiony wprost z podziemia kryminalnego, tak samo jak spożywanie dzisiaj piwa przez wszystkich i wszędzie. Kiedyś piwo było alkoholem spożywanym tylko przez tzw. niziny społeczne. W takim stwierdzeniu nie ma nienawiści do kogokolwiek, pogardy do czegokolwiek, i złości. Po prostu, to tylko zwykły punk widzenia, wynikający z estetyki i piękna. Oczywiście z gustami się nie dyskutuje, ale na temat piękna można a nawet trzeba. Na 100 współczesnych modelek może zaledwie jedna ostatecznie byłaby natchnieniem dla malarzy czy rzeźbiarzy. Współczesna estetyka wyglądu w masowej kulturze jest byle jaka i paradna. To straszne badziewie i tyle.

 • jaleros

  0

  To taki polski John Maclean?
  Uderzające podobieństwo...

 • ogrodnik.january

  Oceniono 2 razy 0

  Boy George, to ty?

 • raknawspak

  Oceniono 6 razy 0

  Zmien te kosmetyki, bo nie daja rezultatu

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX