"Przerwa na kawę" z Olą Nowak. "Cieszę się, że stać mnie na obiad w restauracji czy wakacje za granicą"

Ola Nowak to jedna z najpopularniejszych youtuberek w Polsce. Jakiś czas temu dołączyła do grona osób, które na Instagramie śledzi milion fanów. Pytamy Olę o to, czy na YouTubie rzeczywiście można dorobić się milionów.

Jej kariera zaczęła się cztery lata temu, kiedy na YouTube powstał kanał "Beksy", który Ola Nowak tworzy wspólnie z Nadią Długosz. Ich filmiki obejrzano już ponad... 400 mln razy! To naprawdę znakomity wynik. Czy Ola spodziewała się, że zdobędzie taką popularność? Zobaczcie najnowszy odcinek "Przerwy na kawę"

Więcej o:
Komentarze (5)
"Przerwa na kawę" z Olą Nowak. "Cieszę się, że stać mnie na obiad w restauracji czy wakacje za granicą"
Zaloguj się
 • marco35

  Oceniono 10 razy 10

  To jest oczywiste że jest to ciężka i odpowiedzialna praca, społecznie niezwykle użyteczna i powinna być właściwie wynagradzana (w przeciwieństwie do nauczycieli, ratowników medycznych czy naukowców którzy nic nie robią i nie powinni w ogóle dostawać naszych ciężko zarabianych np. na jutubach pieniędzy)

 • le5zek

  Oceniono 6 razy 6

  To zaiste ciężka praca. Uważam, że staż pracy do emerytury powinien być liczony podwójnie ze względu na ciężkie warunki pracy - w strumieniu elektronów, z okiem przylepionym do wizjera, zniszczone oczy przy obróbce plików wideo.
  Cześć Jej pamięci !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX