Youtuber przetestował produkty Ewy Chodakowskiej - Be Raw. Jak wypadły?

Nie da się ukryć, że Ewa Chodakowska podbiła swoimi zdrowymi przekąskami serca wielu konsumentów. Jednak, jak w przypadku produktów Anny Lewandowskiej, i tu opinie często są podzielone. Smak produktów Be Raw przetestował znany youtuber "Sprawdzam Jak". Jak ocenił zdrowe przekąski trenerki?
Zobacz wideo

Produkty Ewy Chodakowskiej mają tyle samo zwolenników, co przeciwników. Jedni uwielbiają produkty Be Raw i chętnie umieszczają je w swojej diecie jako zdrowe przekąski, inni natomiast uważają, że nie są one adekwatne do ceny - tak naprawdę ile ludzi, tyle opinii. Popularny youtuber Dymitr Błaszczyk z kanału "Sprawdzam Jak" jakiś czas temu postanowił przetestować na swoim kanale kilka najpopularniejszych przekąsek od Ani Lewandowskiej, a teraz przyszedł czas na słodkości "trenerki wszystkich Polek". Pod lupę wziął trzy rodzaje smoothies, batonika energy oraz vegan protein i dwa rodzaje kulek. Co smakowało mu najbardziej? 

Dymitr z kanału "Sprawdzam Jak" przetestował produkty Be Raw Ewy Chodakowskiej. Co smakowało mu najbardziej?

Popularny youtuber do swojego testu wybrał 7 produktów Be Raw. W zestawieniu znalazło się smoothie green detox, smoothie vegan protein mango, smoothie vegan protein acai, baton energy i vegan protein oraz kuleczki protein truffles. Który z produktów przypadł mu do gustu najbardziej?

Według Dymitra, z przetestowanych produktów, najbardziej smakowały mu kuleczki protein truffles. - "Noo... Padniecie! najlepsze spośród dzisiejszego odcinka! Powiem Ci Ewcia, że to wyszło Ci niesamowicie. Ale smaczne jest na maksa! To jest chyba jedna z najsmaczniejszych rzeczy, które ostatnio jadłem" - powiedział Dymitr na swoim kanale. Na drugim miejscu uplasowało się smoothie green detox. - "Ale kozackie, zarąbiste... To jest takie smoothie tylko że wyższych lotów" - przyznał youtuber. Na trzecim miejscu znalazło się natomiast smoothie vegan protein mango. Tuż za podium uplasowały się smoothie vegan protein acai, batonik vegan protein, kuleczki oriental boost oraz batonik energy, który smakował mu najmniej. 

Ewa Chodakowska nagrodzona za produkty Be Raw

Przypomnijmy, że kilka dni temu, Ewa Chodakowska odebrała nagrody dla produktów Be Raw, który uzyskały tytuł "Perły Rynku 2019".  Trenerka, wraz ze swoim zespołem, za swoje batoniki, ciasteczka oraz smoothies zgarnęła aż 5 nagród - dwa złota, jedno srebro oraz dwa brązy. 

Youtuber przetestował produkty Ewy Chodakowskiej - Be RawYoutuber przetestował produkty Ewy Chodakowskiej - Be Raw https://www.youtube.com/watch?v=n3NDNcowo20

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.