"Dance, dance, dance": Kasia Dziurska upadła na twarz. Jurorzy zamarli

W internecie pojawiło się nagranie fragmentu najnowszego odcinka "Dance, dance, dance", który swoją premierę będzie miał już w sobotę 15 marce. Niestety podczas swojego występu, Katarzyna Dziurska dramatycznie upadła. Wideo dla osób o stalowych nerwach.
Zobacz wideo

"Dance, dance, dance" to nowe taneczne show, które już od pierwszych odcinków wzbudza ogromne emocje. Już podczas drugiego odcinka programu wybuchła afera z udziałem Ewy Chodakowskiej (jurorki) oraz Pauliny Krupińskiej (uczestniczki). Wszystko za sprawą dość surowej oceny, którą trenerka wydała na temat występów Pauliny Krupińskiej oraz jej przygotowań do programu:

Mamy pracusia (zwróciła się trenerka do Klaudii Halejcio - przyp.red.) i Paulina, która lubi się trochę migać (...). Muszę być Paulina z tobą szczera. Bo ja z dziką satysfakcją przyglądam się temu, że musisz dawać z siebie wszystko na sali treningowej. Jesteś osobą, która dostała w pakiecie urodę, ciało. Jedna ciąża, druga ciąża i wracasz do formy. Ty nic tak naprawdę nie musisz robić, ty po prostu jesteś. I wszystko przychodzi zdawałoby się całkiem łatwo (...). Ja chcę zobaczyć więcej zaangażowania z twojej strony, więcej potu, może nawet trochę łez. Muszę wiedzieć, że ci zależy - powiedziała Ewa.

Słowa jurorki rozpętały istną burzę w internecie. W związku z tym, Chodakowska opublikowała na swoim Instagramie post, w którym wyjaśnia swoje słowa tym, którzy jej nie zrozumieli. Paulina Krupińska również odniosła się do afery, pisząc na Instagramie, że przyjmuje od Ewy zarówno komplementy, jak i konstruktywną krytykę. Na kolejne emocje w programie nie trzeba było długo czekać. 

Katarzyna Dziurska w programie "Dance, dance, dance" dramatycznie upadła na twarz

Kasia Dziurska jest jedną z najbardziej utytułowanych zawodniczek bikini fitness w Polsce. Szersze grono widzów miało okazję poznać ją podczas udziału w programie "Taniec z gwiazdami", gdzie Kasia zaszła aż do do ścisłego finału. Jej przygoda z tańcem jednak cały czas trwa. W programie 'Dance, dance, dance" ma okazję tańczyć u boku swojego życiowego partnera Emiliana Gankowskiego. 

W odcinku emitowanym 16 marca, Kasia i Emil zatańczą niezwykle trudną i pełną akrobacji choreografię z klipu „Try” z repertuaru Pink. Podczas występu, Kasia miała złapać się żyrandola... Niestety, coś poszło nie tak i uczestniczka show spadła na biurko, uderzając w nie twarzą. 

Ja się cała trzęsę... - komentowała wypadek Ewa Chodakowska.
 Mi się płakać chciało. Nie mogłem się zebrać… - dodał Robert Kupisz. 

Mimo groźnie wyglądającego upadku Katarzyna Dziurska i Emil Gankowski dokończyli swoją choreografię. 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.