Deynn na swoim przykładzie edukuje fanki w temacie powiększania biustu

Deynn przeszła niedawno drugą operację biustu. Kolejny zabieg spowodowany był błędnym doborem pierwszych implantów. Blogerka postanowiła na swoim przykładzie opowiedzieć o obu operacjach, uczulając swoje fanki na wszelkie kwestie związane z powiększaniem piersi, a także zdradziła, co spowodowało, że podjęła decyzję o drugim zabiegu.
Zobacz wideo

Deynn i Daniel Majewski wrócili właśnie ze Stanów Zjednoczonych i mieszkają obecnie we Wrocławiu. Po aferze z Maritą i jej siostrą w roli głównej sporo się zmieniło, a para przeszła ogromną metamorfozę, co widać obecnie na ich social mediach, gdzie stają się coraz bardziej aktywni. Po powrocie do Polski, Deynn i Majewski zaczęli rozwijać swój kanał na YouTube'ie, gdzie publikują fit przepisy, a także vlogi ze swojego życia. Ostatnio w jednym z filmików, Deynn opowiedziała o tym, dlaczego poddała się drugiej operacji biustu.

Deynn zdradziła szczegóły dotyczące operacji swojego biustu

Osoby, które śledzą Maritę Surmę-Majewską już wiele lat doskonale wiedzą, że przeszła ona ogromną sylwetkową metamorfozę. Deynn zrzuciła kilkanaście kilogramów i teraz jest ogromną motywacją dla wielu swoich obserwatorek. Niestety, jak sama przyznaje, ta metamorfoza spowodowała, że jej duży biust z rozmiaru D/E zmalał do rozmiaru A, co stało się dla niej źródłem kompleksów i zaniżonej samooceny. Po kilku latach, Deynn zdecydowała się na pierwszą operację powiększenia biustu. Jednak po dwóch latach musiała przejść kolejną operację, o czym opowiedziała na swoim YouTube'ie. Marita postanowiła opublikować taki film, by uczulić na pewne sprawy wszystkie swoje obserwatorki, które zamierzają kiedyś poddać się podobnemu zabiegowi. 

Okazuje się bowiem, że na drugą operację, Deynn zdecydowała się ze względu na przemieszczenie się pierwszych (anatomicznych) implantów, co spowodowało, że biust nie wyglądał już tak dobrze jak tuż po operacji. Stało się tak ze względu na aktywny tryb życia i dużą ilość ćwiczeń. Właśnie dlatego, Marita zdecydowała się poddać drugiej operacji i wymienić implanty z anatomicznych na okrągłe, które nawet przy ewentualnym przekręceniu będą wyglądać dokładnie tak samo. 

- "Mam nadzieję, że filmik przyda się jak największej ilości dziewczyn i że odpowiedziałam na większość najczęściej zadawanych pytań. Nie ukrywam, że trochę się bałam za niego zabierać, ale myślę, że wiele osób dowie się z niego ciekawych rzeczy z pierwszej ręki!" - napisała Deynn pod filmem.

 

Pod publikacją pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy od fanów, którzy szanują to, że Deynn jest z nimi szczera i porusza tematy, o których rzadko mówi się wprost:

- "Na Instagramie napisałam Ci, że nie popieram operacji, że bardziej bym doceniła twój sukces, gdybyś była naturalna, ale po filmiku rozumiem jaki był powód. Zwracam honor."

- "Wow ! Jestem pod wielkim wrażeniem, pokazałaś swoje uczucia w tym filmiku i byłaś szczera."

- "Według mnie to naprawdę super, że Marita tak się otworzyła i tak dokładnie o wszystkim powiedziała - o piersiach, implantach itd bo nie każda dziewczyna ma w ogóle odwagę aby przyznać się do operacji biustu, a co dopiero jak Marita o pierwszej operacji i następnie korekty. Naprawdę super wypowiedź Marita, oby tak dalej!"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.