Karolina Szostak

Karolina Szostak


Karolina Szostak to polska reporterka, dziennikarka sportowa i prezenterka telewizyjna

Imię i nazwisko: Karolina Szostak
Data urodzenia: 15 sierpnia 1975
Miejsce urodzenia: Warszawa

Była studentką prawa na Uniwersytecie Warszawskim, ale wcześniej, bo już oo piętnastego roku życia pracowała w telewizji – w programie 5-10-15 prowadziła „Szortpress”, a później uczyła się w Teleekspresie. Obecnie prezentuje serwisy sportowe na antenie telewizji Polsat. Jest związana z dziennikarstwem sportowym jako wydawca magazynów i dziennikarka.
Jako sportowiec próbowała swoich sił m.in. jako kierowca w III edycji Rajdu Polski Kobiet w 2013 roku, z pilotką Malwiną Strecker
Jest autorką kilku książek:
Moja spektakularna metamorfoza (premiera 11 kwietnia 2017) – książka poświęcona historii jej życia i walce z otyłością. Tego samego roku książka ta została nominowana do nagrody Gwiazda Plejady w kategorii „Metamorfoza roku”
Mój spektakularny detoks (premiera 27 września 2017)
Moje spektakularne soki i koktajle (premiera 19 września 2018)

Również w 2017 roku została ambasadorką Mistrzostw Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn

Odkąd przeszła metamorfozę zaczęła być kojarzona ze zdrowym stylem życia czyli odpowiednią dietą i ćwiczeniami. Stała się źródłem inspiracji dla wielu Polek i Polaków ze względy na determinację i siłę woli, której nigdy co prawda jej nie brakowało, ale też cały czas nie ubywa. Szostak schudła aż 30 kilogramów. Zawdzięcza to stosowaniu diety dr Dąbrowskiej, czyli diety owocowo-warzywnej, której głównym celem jest oczyszczenie organizmu z toksyn. Dieta jest bardzo niskokaloryczna I dzięki temu dużo się na niej chudnie, jednak przede wszystkim stawia się tutaj na przywrócenie organizmowi równowagi.

karolina szostak

Więcej o:

karolina szostak

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.