Karolina Szostak ostro pracuje nad sylwetką przed latem. Niewiarygodnie schudła!

Karolina Szostak pochwaliła się na Instagramie zdjęciem z siłowni. Dziennikarka ciężko pracuje nad utrzymaniem efektów swojej spektakularnej metamorfozy.
Zobacz wideo

Karolina Szostak - znana polska dziennikarka sportowa opublikowała na swoim koncie na Instagramie zdjęcie z siłowni, na której intensywnie trenowała przez półtorej godziny. Gwiazda Polsatu, po tym jak schudła 30 kg i przeszła niebywałą metamorfozę wyglądu, musi uważać na swoją linię, żeby uchronić się przed efektem jojo. Szostak przestrzega diety, dba także o to, żeby w jej grafiku znalazł się czas na regularną aktywność fizyczną. Dziennikarka doskonale wie, że tylko połączenie odpowiednio zbilansowanej diety ze sportem to gwarancja utrzymania smukłej sylwetki. 

Karolina Szostak urodziła się w 1975 roku, przygodę z telewizją rozpoczynała w popularnym programie dla dzieci 5-10-15, potem odbywała staż w Teleexpressie. Od 2000 roku jest dziennikarką Polsat Sport, od 2001 także Polsat Sport News. W sportowej redakcji Polsatu przez wiele lat była jedyną kobietą. Karolina Szostak brała udział w programie rozrywkowym Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami, w 2013 roku wzięła udział w  Rajdzie Polski Kobiet, w 2017 roku była ambasadorką Mistrzostw Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn. W tym samym roku napisała dwie ksiażki: "Moja spektakularna metamorfoza" i "Mój spektakularny detoks" (wydawnictwo Edipresse), w których zdradza jak udało jej sie dokonać tak wielkiej metamorfozy. 

Pod opublikowanym na Instagramie zdjęciem z siłowni, fani Karoliny Szostak nie omieszkali nie pochwalić jej wspaniałej sylwetki: "Woooow", "Brawo", "Śliczna jesteś laseczka, figura też", "Cudnie kobieto wyglądasz", "Nasza Szprycha", "Brawo! Tak trzymać linię" - pisali. Wcale nas to nie dziwi. Zrzucenie 30 kg, to olbrzymie wyzwanie dla organizmu, długotrwały, trudny proces. Równie imponujące jest utrzymanie nowej, niższej wagi. Jak widać, Karolina doskonale sobie z tym radzi. Trzymamy kciuki i życzymy wytrwałości. 

 
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.