Karolina Szostak przerwała swoją dietę? Pozwoliła sobie na danie pełne glutenu

Karolina Szostak przeszła ogromną metamorfozę i kilka lat temu schudła ponad 30 kilogramów dzięki zastosowaniu diety Dr Dąbrowskiej, którą od tamtego czasu regularnie powtarza. Ostatnio jednak dziennikarka postanowiło odpuścić nieco dietę i będąc na wakacjach, pozwoliła sobie na małe jedzeniowe grzeszki.
Zobacz wideo

Karolina Szostak ma na swoim koncie jedną z bardziej spektakularnych metamorfoz w polskim show-biznesie. Jeszcze kilka lat temu, dziennikarka wyglądała zupełnie inaczej. Postanowiła jednak zmienić swój styl życia, przeszła na dietę i zaczęła regularnie ćwiczyć, dzięki czemu schudła ponad 30 kg. Swoją przemianę zawdzięcza m.in. modnemu wśród gwiazd postowi dr Dąbrowskiej oraz detoksom sokowym. Mimo wielu kontrowersji, które wywołał sposób w jaki odchudzała się dziennikarka, nie dopadł ją efekt jo-jo, a Karolina Szostak nieustannie zachwyca zgrabną sylwetką. 

Karolina Szostak regularnie powtarza post Dr Dąbrowskiej

Karolina Szostak przyznaje, że dla podtrzymania efektów swojej diety, regularnie wykonuje post Dr Dąbrowskiej. Dziennikarka raz w roku przechodzi na popularną dietę, którą stosuje przez kilka tygodni. Jakiś czas temu, na swoim Instagramie Karolina wyznała również, że poddała się badaniom genetycznym, które wykazały wiele ciekawostek na temat jej ciała oraz metabolizmu:

Teraz już wiem co jeść i z jakim rodzajem treningu to łączyć. Np. mam dobrą tolerancję glutenu ale np. gen spalania tłuszczu - nieobecny, żeby podkręcić metabolizm i spalanie powinnam biegać i jeździć na rowerze. Mam również powolny metabolizm kofeiny, a uwielbiam kawę - napisała Karolina Szostak.

Karolina Szostak przerwała swoją dietę podczas urlopu we Włoszech?

W ostatnim czasie, Karolina Szostak udała się na krótkie wakacje, by odpocząć oraz zregenerować swój organizm. Na miejsce urlopu wybrała klimatyczne Włochy. Przebywając w takim miejscu, dziennikarka nie mogła odmówić sobie tradycyjnej włoskiej pasty. Na czas urlopu zawiesiła nieco swoją codzienną dietę, a zdjęciem pochwaliła się na Instagramie. Fotografię opatrzyła hashtagami : #wlochy #pasta #obowiązkowo #spaghetticonlevongole. Jak widać, nawet Karolina pozwala sobie od czasu do czasu na nieco bardziej kaloryczne potrawy. 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.