Karolina Szostak promuje swoją książkę. Instagramowi obserwatorzy dziennikarki twierdzą, że jest za szczupła

Karolina Szostak kilka lat temu przeszła niesamowitą metamorfozę - zrzuciła aż 30 kilogramów. Lubiana dziennikarka promuje swoją książkę na Instagramie - fani zwracają uwagę, że znów schudła i nie wygląda dobrze. Jest się czym martwić?

Karolina Szostak stała się motywacją do zrzucenia zbędnych kilogramów dla wielu osób. Dziennikarka zachwyciła swoją przemianą. Teraz promuje swoją książkę i chwali się jeszcze niższą wagą. Część obserwatorów Szostak na Instagramie zwróciło uwagę, że Karolina schudła za dużo i martwią się o jej zdrowie. Czy dziennikarka rzeczywiście przesadziła z odchudzaniem? 

 

Karolina Szostak promuje swoją książkę o odchudzaniu 

"Moja spektakularna metamorfoza" to autorska książka Karoliny, z której dowiemy się, jaką dietę stosowała dziennikarka. W pozycji znajdziemy wiele ciekawych przepisów, dzięki którym Szostak schudła 30 kilogramów. Książka pojawiła się na rynku w 2017 roku. Karolina postanowiła ją przypomnieć i pokazać, jak obecnie wygląda jej sylwetka. Nowe zdjęcie podzieliło instagramowych obserwatorów gwiazdy. Niektórzy twierdzą, że Szostak schudła za dużo:

Tak szczerze? Wolałem patrzeć na panią, Kiedy miała Pani troszkę kilogramów więcej.
Proszę już się nie odchudzać, bo zaczyna to wyglądać nieładnie.
Hmmm, gratuluję metamorfozy, ale z tą chudością już nie jest Pani do twarzy. Proszę wybaczyć - czytamy pod najnowszym wpisem Karoliny.

Pojawiły się również głosy w obronie dziennikarki:

Wygląda Pani świetnie, gratuluję wytrwałości, a niektórymi komentarzami proszę się nie przejmować. To tylko ludzka zawiść, najważniejsze, żeby samemu czuć się dobrze w swojej skórze.
No ludziom nie dogodzisz. Karolinko wyglądasz pięknie - bronią Szostak fanki.

Czy Karolina naprawdę przesadziła z odchudzaniem? Gwiazda wielokrotnie powtarza, że obecnie czuje się bardzo dobrze ze swoją wagą. Na obecnych zdjęciach rzeczywiście wygląda jeszcze szczuplej, ale czy jest to powód do hejtu? 

Anna Dereszowska trenuje na siłowni. Zobacz, jakie ćwiczenia wykonuje:

Zobacz wideo Anna Dereszowska trenuje na siłowni. Zobacz, jakie ćwiczenia wykonuje:
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.