Karolina Szostak schudła dzięki diecie i regularnym treningom. Teraz mówi ile je kalorii

Karolina Szostak przeszła jedną z najbardziej spektakularnych metamorfoz w polskim show-biznesie. Dziennikarka schudła ponad 30 kilogramów i ustrzegła się przed efektem jojo. Teraz opowiada o tym jak jej się to udało.

Karolina Szostak schudła ponad 30 kilogramów 

Karolina Szostak zamieniła post dr Dąbrowskiej na kolejną dietę. Schudnie jeszcze więcej?

Karolina Szostak od lat borykała się z problemem wagi. W pewnym momencie swojego życia postanowiła coś zmienić. Gwiazda zaczęła zdrowo się odżywiać, a także ćwiczyć. Efekt tego wszystkiego był taki, że zgubiła ponad 30 kilogramów i wygląda teraz naprawdę dobrze. Dziennikarka wydała już trzy książki, w których opowiada o tym jak wyglądała jej droga do szczupłej sylwetki, a także zdradza ulubione przepisy na zdrowe koktajle i detoks. 

 
 

Okazuje się, że Karolina Szostak jako dziecko była bardzo wysportowana. Gwiazda pochwaliła się tym na Instagramie

Karolina Szostak była na poście dr Dąbrowskiej

Szostak wielokrotnie podkreślała, że jej metamorfoza to w dużej mierze zasługa postu dr Dąbrowskiej, który ma za zadanie przede wszystkim oczyścić nasz organizm, a efektem ubocznym mogą być zgubione kilogramy. Tak też się u Karoliny Szostak stało. Okazuje się, że gwiazda nadal ma zamiar praktykować tę metodę o czym poinformowała na Instagramie. 

Pytacie mnie często jak trzymam linię. Jak wiecie regularnie 2 razy w roku robię post warzywno-owocowy, na początku roku robię pełny post , a 4 miesiące później 2 tygodnie Przypominajki - powiedziała.

Karolina Szostak ostro o swojej metamorfozie 'Nie jestem Lewandowską ani Chodakowską!'

Ile kalorii je Karolina Szostak? 

To kolejna kwestia, o którą bardzo często pytają fani. Karolina Szostak do tej pory nie powiedziała głośno ile kalorii na co dzień spożywa, a także jak dokładnie wygląda jej dieta. W poście na Instagramie, na którym pokazała jak wygląda jeden z jej posiłków napisała, że spożywa 1200 kcal i jest na diecie wegetariańskiej. 

[...] na co dzień również nie zapominam o swoim zdrowiu i jestem na wegetariańskiej diecie 1200 kcal bez pszenicy i laktozy Juicy Jar @myjuicyjar . Powiem Wam, że nigdy nie czułam się lepiej! Pamiętajcie, dieta, trening i odrobina silnej woli, to cały sekret!
 

Karolina Szostak znowu na diecie 'Trzeci rok z rzędu robię post dr Dąbrowskiej'. Chce być jeszcze chudsza?

Dodajmy, że na co dzień Karolina Szostak ćwiczy pod okiem trenera personalnego w jednej z warszawskich siłowni. 

 
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.