Karolina Szostak chce inspirować inne kobiety. Napisze książkę o... ODCHUDZANIU

Dziennikarka sportowa Karolina Szostak swoją metamorfozą udowodniła, że przy silnej motywacji każdy jest w stanie osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Swoją postawą chce zainspirować inne kobiety.

Dziennikarka w jednym z wywiadów powiedziała, że za sprawą utraty kilogramów stoi post Dr Dąbrowskiej, gdzie odchudzanie jest tylko i wyłącznie efektem ubocznym. To 6 tygodni postu, 3 wychodzenia z niego i jeszcze sporo czasu na przyzwyczajenie się do zdrowych nawyków. Karolinie Szostak się udało.

 

Dieta dr Dąbrowskiej ma dwa etapy odchudzania, gdzie głównym celem jest oczyszczenie organizmu z toksyn i przywrócenie jego równowagi. Podczas postu je się określoną ilość warzyw i owoców w niewielkich ilościach.

 

Na jednym z portali opublikowana została wypowiedź Karoliny Szostak, która mówiła o tym, że dostaje mnóstwo maili zawierających prośby o pomoc w zgubieniu zbędnych kilogramów. Masowo wysyłane wiadomości najpewniej spowodowane są tym, że każda z kobiet w dziennikarce dostrzega zwykłą kobietę, której się udało.

Dziennikarka dodała również, że w odchudzeniu nie jest najważniejsze zrzucenie kilogramów, a świadomość swojego ciała i tego, co się dokonało.

 

Od jakiegoś czasu pracuje nad książką, którą zadedykowała kobietom, które znają swoją wartość i pragną polubić swoje ciało.

Czekacie na efekt finalny?

WIĘCEJ PODOBNYCH HISTORII ZNAJDZIESZ TUTAJ.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.