Karolina Szostak znowu na diecie "Trzeci rok z rzędu robię post dr Dąbrowskiej". Chce być jeszcze chudsza?

Nie da się ukryć, że ta gwiazda przeszła diametralną metamorfozę. Karolina Szostak do niedawna ważyła znacznie więcej niż teraz. Szostak nie przestaje jednak chudnąć, a jej najnowszy post na Instagramie potwierdza, że gwiazda znowu jest na diecie.
Karolina Szostak Karolina Szostak Kapif

Karolina Szostak kiedyś

Jeszcze trzy lata temu prezenterka sportowa wyglądała dokładnie tak. Karolina Szostak wcześniej ważyła ponad 20 kilogramów więcej, a od niedawna zachwyca swoją szczupłą sylwetką na salonach. 

Jak udało jej się tak schudnąć? Jak udało jej się tak schudnąć? www.instagram.com/karolinaszostak

Jak udało jej się tak schudnąć?

Przez jakiś czas w mediach nie było żadnej informacji na temat diety Szostak. Wszyscy zastanawiali się, jak udało się prezenterce zgubić aż tyle kilogramów. W czym tkwi jej sekret? 

Szostak jest na diecie dr Dąbrowskiej Szostak jest na diecie dr Dąbrowskiej www.instagram.com/karolinaszostak

Szostak jest na diecie dr Dąbrowskiej

A dokładniej na poście dr Dąbrowskiej. W całym tym procesie chodzi o to by przez jak najdłuższy okres czasu być na głodówce, na której wolno spożywać tylko warzywa i niskocukrowe owoce. Jak widać dzięki temu można osiągnąć fenomenalny efekt, jak Karolina Szostak. 

Kolejny rok postu Kolejny rok postu www.instagram.com/karolinaszostak

Kolejny rok postu

Choć Karolina Szostak jest bardzo szczupła to już trzeci rok z rzędu stosuje się do zaleceń dr Dąbrowskiej. Prezenterka pod zdjęciem napisała tak:

#trzeci rok z rzędu robię post dr dąbrowskiej , właśnie mija trzeci TYDZIEŃ
Media zachwycają się nad szczupłą sylwetką gwiazdy Media zachwycają się nad szczupłą sylwetką gwiazdy www.instagram.com/karolinaszostak

Media zachwycają się nad szczupłą sylwetką gwiazdy

Kiedy Szostak pojawia się na czerwonym dywanie na imprezach branżowych wszyscy zachwycają się nad jej nowym wyglądem. Trzeba przyznać, że Karolina nigdy nie wyglądała lepiej niż teraz, choć i tak wielu uważa, że gwiazda jest już za chuda. 

Szostak ćwiczy na siłowni Szostak ćwiczy na siłowni www.instagram.com/karolinaszostak

Szostak ćwiczy na siłowni

Oczywiście dieta to jedno, ale Karolina dba również o swoją sylwetkę na siłowni. Regularne treningi pomogły jej zgubić ponad 20 kilogramów! 

Karolina wydała dwie książki Karolina wydała dwie książki www.instagram.com/karolinaszostak

Karolina wydała dwie książki

Metamorfoza prezenterki przyczyniła się również do tego, że wydała ona dwie książki ("Moja spektakularna metamorfoza" i "Mój spektakularny detoks"), w których zdradza swoje sposoby na szczupłą sylwetkę. 

A waszym zdaniem gwiazda wygląda teraz świetnie czy może jest już za chuda?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.