W 2017 roku o tych gwiazdach mówiło się najczęściej. Zobacz ich spektakularne metamorfozy

Ten rok dla wielu gwiazd można powiedzieć, że był przełomowy. Wszystkie te, które znajdują się w naszym artykule przeszły niesamowitą metamorfozę godną pogratulowania. Nie tylko schudły, ale także sprawiły, że ich styl życia zmienił się na lepsze. Sami zobaczcie!
Katarzyna Niezgoda bardzo schudła Katarzyna Niezgoda bardzo schudła www.instagram.com/kasia.niezgoda

Katarzyna Niezgoda bardzo schudła i zmieniła fryzurę

W naszym rankingu nie mogło zabraknąć jej, Katarzyny niezgody. Bizneswoman w tym roku zaprezentowała zupełnie nową, odmienioną sylwetką. Kasia nie tylko bardzo schudła, ale zmieniła także fryzurę, która znacznie ją odmłodziła. Na najnowszych zdjęciach da się zauważyć, że nie osiadła na laurach i nadal pracuje nad swoją sylwetką, która staje się coraz szczuplejsza. 

Janet Jackson schudła 30 kilogramów Janet Jackson schudła 30 kilogramów www.instagram.com/janetjackson

Janet Jackson schudła 30 kilogramów!

Ta gwiazda od zawsze kojarzona była ze swoimi krągłościami. Ten rok był szczególny dla piosenkarki, bo na świat przyszło jej pierwsze dziecko i to właśnie ono zmotywowało ją do działania. Janet zaczęła ćwiczyć na siłowni, a także zdrowo się odżywiać, co poskutkowało tym, że zgubiła 30 kilogramów! Wow, czy ta liczba nie robi wrażenia?

Karolina Szostak wygląda teraz świetnie Karolina Szostak wygląda teraz świetnie www.instagram.com/karolinaszostak

Karolina Szostak dzięki diecie i ćwiczeniom wygląda teraz fenomenalnie

Karolina Szostak, to chyba jedna z tych gwiazd, które przeszły najbardziej spektakularną metamorfozę w naszym polskim show biznesie. Prezenterka telewizyjna wygląda teraz świetnie, ale nie zawsze tak było. Jeszcze rok temu Karolina miała na wadze kilkanaście kilogramów więcej, po których teraz nie ma już ani śladu. Brawo!

Ania w sukni ślubnej prezentowała się pięknie Ania w sukni ślubnej prezentowała się pięknie www.instagram.com/anna_starmach

Anna Starmach nigdy nie wyglądała tak dobrze

Ten rok był wyjątkowy dla Ani Starmach, bo kilka miesięcy temu została żoną. Z pewnością był to jeden z tych bodźców, który jeszcze bardziej zachęcił gwiazdę do regularnych treningów i zdrowej diety, choć jak przyznała w jednym z wywiadów nie było łatwo, bo jest ogromnym łasuchem. Mimo wszystko wyszło jej to na dobre, bo w sukni ślubnej Ania prezentowała się niemalże jak top modelka. 

płaski brzuch płaski brzuch www.instagram.com/britneyspears

Britney Spears schudła i wyrzeźbiła sylwetkę

Fani Britney Spears z pewnością pamiętają te czasy, kiedy o fit sylwetce nie było mowy. Gwiazda postanowiła jednak rzucić stare nawyki i przyzwyczajenia i zamienić je na te zdrowe, co wyszło jej na dobre. Britney na Instagramie chętnie chwali się ciałem, bo jest naprawdę czym. Tak wyrzeźbionego brzucha jak teraz chyba nie miała nigdy dotąd. Gołym okiem widać, że treningi bardzo jej służą. 

Deynn może pochwalić się umięśnionym brzuchem Deynn może pochwalić się umięśnionym brzuchem www.instagram.com/deynn

Deynn ma formę życia

W naszym zestawieniu nie mogło zabraknąć oczywiście naszej fit gwiazdy Deynn. Blogerka nie tylko zmieniła swoją figurę, ale także całe życie. Złe nawyki odeszły w niepamięć na rzecz tych zdrowych. Choć jej metamorfoza trwa już od dłuższego czasu, to najlepsze efekty widoczne są właśnie teraz. Deynn nigdy nie wyglądała tak dobrze jak teraz! Brawo!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.