Karolina Szostak planuje wydanie nowej książki. O czym napisze tym razem?

Karolina Szostak ma na swoim koncie już trzy książki, które napisała po tym, jak przeszła spektakularną metamorfozę i znacznie schudła. Teraz, dziennikarka jest w trakcie pracy nad kolejną publikacją dla osób, które zmagają się z problemami tarczycy. Jednak pewne wydarzenia mogą opóźnić premierę nowej książki.
Zobacz wideo

Karolina Szostak ma na swoim koncie jedną z bardziej spektakularnych metamorfoz w polskim show-biznesie. Jeszcze kilka lat temu, dziennikarka wyglądała zupełnie inaczej, jednak postanowiła zawalczyć o swoje zdrowie oraz szczupłą sylwetkę i przeszła na dietę, dzięki czemu schudła ponad 30 kg. Swoją przemianę zawdzięcza m.in. modnemu wśród gwiazd postowi dr Dąbrowskiej, który od 4 lat regularnie przeprowadza oraz detoksom sokowym. Jej sposób pozbycia się nadwagi wywołał wiele kontrowersji wśród internautów, którzy mówili, że dziennikarkę dopadnie wkrótce efekt jo-jo. Nic takiego się jednak nie stało, a Karolina Szostak nadal zachwyca zgrabną sylwetką. 

Karolina Szostak pisze kolejny poradnik dietetyczny

W jednym z ostatnich wywiadów, którego Karolina Szostak udzieliła portalowi Plejada, zdradziła, że planuje już wydanie kolejnego poradnika. Tym razem dziennikarka postanowiła stworzyć coś dla osób chorujących na niedoczynność tarczycy. 

Kolejna książka jest w planie, ale nie chcę zdradzać szczegółów, ale tak. Skupimy się z Martą na chorobie cywilizacyjnej, którą - mam wrażenie - ma wiele kobiet z mojego pokolenia. Chodzi o niedoczynność tarczycy - powiedziała Karolina Szostak.

Z wypowiedzi dziennikarki wynika jednak, że premiera książki może się jednak opóźnić, gdyż współautorka książek Karoliny Szostak, Marta Kordyl, jest obecnie w zaawansowanej ciąży i tuż po porodzie raczej będzie się chciała oddać macierzyństwu, a nie sprawom zawodowym.

Moja przyjaciółka jest w ciąży i zaraz będzie rodziła. Nie wiem, co się będzie działo, bo jak urodzi się dziecko, to będzie się nim zajmowała, a nie mną. Bardzo cierpię z tego powodu - dodała Karolina.

Karolina Szostak cierpi na niedoczynność tarczycy

Jakiś czas temu, dziennikarka powiedziała również, że sama zmaga się z niedoczynnością tarczycy, a lekarze podejrzewają nawet Hashimoto

Jeden lekarz mówi, że to jest tak, a drugi tak. Czekam teraz w kolejce do kolejnego lekarza, więc chciałabym określić. Niedoczynność mam na pewno, a Hashimoto to jest takie mam - nie mam. Jestem teraz od dwóch tygodni jestem na diecie dla "hashimotek" i czuję różnicę, że lepiej się czuję i czuję, że waga mi spada. Myślę, że to, co jemy ma wpływ - powiedziała w jednym z wywiadów Karolina Szostak.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.