Karolina Szostak zamieniła post dr Dąbrowskiej na kolejną dietę. Schudnie jeszcze więcej?

Karolina Szostak przeszła diametralną metamorfozę dzięki postowi dr Dąbrowskiej. Okazuje się, że dziennikarka przeszła na kolejną dietę. Czy również ta przyniesie tak zaskakujące efekty?

Karolina Szostak schudła ponad 20 kg 

Karolina Szostak ostro o swojej metamorfozie 'Nie jestem Lewandowską ani Chodakowską!'

Jeszcze do niedawna dziennikarka nie mogła pochwalić się tak szczupłą sylwetką, jak teraz. Karolina Szostak jakiś czas temu przeszła na dość drastyczną dietę, a mianowicie post dr Dąbrowskiej. To popularna metoda schudnięcia wśród gwiazd. Polega ona na spożywaniu tylko określonych produktów i wykluczeniu większości rzeczy z jadłospisu, które na co dzień każdy z nas spożywa. W jednym z wywiadów Karolina Szostak o diecie powiedziała tak: 

W ciągu ostatnich 2 lat dwa razy zrobiłam pełny, 42-dniowy post i potem po kilku miesiącach tzw przypomnienie: kilkudniowe posty warzywne. Za każdym razem miałam kryzys 3. dnia i po pierwszym tygodniu, ale poza tym czułam się dobrze. Oczywiście przy tak długiej diecie zabójcza jest monotonia i zdarzało się, że jadłam nawet mniej, bo zajrzałam do pudełka, popatrzyłam na buraki i… oddawałam danie kolegom z pracy.

Jak widać przetrwać na tej diecie jest naprawdę sporym wyzwaniem. To jednak pozwoliło zmienić się Karolinie Szostak nie do poznania. Prezenterka jest teraz chudsza o ponad 20 kilogramów i prawdopodobnie to nie jest koniec jej diety, bo właśnie weszła w nowy projekt. 

 

Okazuje się, że Karolina Szostak jako dziecko była bardzo wysportowana. Gwiazda pochwaliła się tym na Instagramie

Karolina Szostak jest na diecie sokowej 

Szostak na swoim Instagramie niedawno opublikowała post z sokami, a pod nim napisała tak: 

KOCHANI! Poznajcie nowy koncept sokowy, którego jestem częścią! @nujalove ! Długo czekałam, aby powiedzieć Wam, że dołączyłam do projektu, który w naturalny sposób pomaga w zachowaniu dobrej kondycji! Macie ochotę spróbować? 
 

Karolina Szostak. Dziennikarka wciąż chudnie, a swoją spektakularną metamorfozę opisuje w nowej książce

Detoksy sokowe były modne już jakiś czas temu, ale widać, że Karolina Szostak dopiero teraz się na nie zdecydowała. Czy gwiazda pije tylko same soki? Tego nigdzie nie skomentowała, ale możemy podejrzewać, że z pewnością znajdują one miejsce w jej diecie. 

Nie tylko dieta, ale również trening 

Karolina Szostak chętnie chwali się na Instagramie również relacjami z treningów z trenerem personalnym. 

 

To również dzięki niemu gwiazda może pochwalić się tak szczupłą sylwetką. 

Karolina Szostak nie zwalnia tempa i wydaje drugą książkę " Mój spektakularny detoks"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.