Karolina Szostak zdradza szczegóły swojej metamorfozy. Gwiazda podaje konkretne liczby

Karolina Szostak dzieli się kolejnymi efektami postu dr Dąbrowskiej. Dziennikarka zdradza sekrety swojej diety bez efektu jo-jo.

Karolina Szostak lubi dzielić się z obserwatorami postępami w kształtowaniu sylwetki, które są efektem diety dr Dąbrowskiej. Jak wygląda rutyna tej diety? Co pomaga osiągnąć Karolinie Szostak niesamowite efekty?

Kolejne etapy metamorfozy 

Karolina Szostak postanowiła podzielić się z fanami drogą do wymarzonej figury. Dziennikarka aktywnie udzielała się na Instagramie, gdzie z radością pokazywała coraz nowsze zdjęcia swojej sylwetki. Liczne detoksy oraz zastosowanie diety wg dr Dąbrowskiej pozwoliły uniknąć efektu jo-jo. Zastosowanie nowych nawyków żywieniowych pozwoliły zrzucić aż 30 kilogramów! W jaki sposób Szostak udaje się utrzymać wagę? Czy to wyłącznie zasługa odpowiednich treningów?

 

Cykl detoksu

 Karolina Szostak ujawniła szczegóły diety na instastory:

Post dr Dąbrowskiej (...) robię dwa razy w roku, jeden pełny czyli 42 dni, a kilka miesięcy później 14 dni

Jak widać, takie dwa cykle diety przynoszą niesamowite efekty, którymi może pochwalić się Karolina Szostak. Głównym zadaniem postu dr Dąbrowskiej jest oczyszczenie organizmu z toksyn. Utrata wagi jest jego dodatkowym efektem. Pierwszy etap stanowi głodówka, która trwa do kilkunastu, a czasem nawet kilkudziesięciu dni. W czasie postu dieta opiera się wyłącznie na warzywach i owocach. Kolejnym etapem jest restrykcyjny jadłospis, oparty na  nisko przetworzonych produktach.

Jak ćwiczą gwiazdy? Zobacz trening Anny Dereszowskiej! 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.