Karolina Szostak znowu schudła. To efekt kolejnego postu dr Dąbrowskiej

Karolina Szostak przeszła spektakularną metamorfozę po tym, jak zdecydowała się przejść na dietę dr. Dąbrowskiej. Od kilku lat dziennikarka powtarza ten post. Tym razem zrobiła to po raz czwarty. Jak teraz wygląda?
Zobacz wideo

Karolina Szostak kilka lat temu całkowicie zmieniła swoje życie. Jej metamorfoza uważana jest za jedną z najbardziej spektakularnych w polskim show-biznesie. Choć wielu przypuszczało, że może ją dopaść efekt jo-jo, to ona od dłuższego czasu udowadnia, że zdrowy styl życia wszedł jej w nawyk i nie ma zamiaru wracać do dawnych nawyków i dawnej sylwetki. 

Z jej profilu na Instagramie dowiadujemy się, że dziennikarka nawet w święta nie odpuściła diety. Szostak uważa, że żadna wymówka nie jest dobra. - "[...] nie szukajcie wymówek, że święta, że impreza, urodziny, wesele itd., bo jeśli tak będziecie do tego podchodziły, to nigdy nie będzie dobrego czasu!" - napisała Karolina pod zdjęciem. 

Nie sposób się z tym nie zgodzić, w końcu tylko systematyczność, determinacja, a także regularność pozwala osiągnąć naprawdę wymarzony efekt. Choć Karolina Szostak schudła już naprawdę sporo, to przy okazji kolejnego postu dr Dąbrowskiej zgubiła jeszcze więcej kilogramów. Jak teraz wygląda? 

Karolina Szostak znowu schudła 

Z postu na Instagramie Karoliny Szostak dowiadujemy się, że jutro tj. w czwartek dziennikarka zakończy swój pięciotygodniowy post dr Dąbrowskiej. 

Jutro koniec mojego kolejnego postu dr Dąbrowskiej, zrobiłam 5 tygodni plus oczywiście odpowiednie wyprowadzenie, a wszystko z @myjuicyjar, był to już mój czwarty post, nie licząc oczywiście przypominajek. Czuję się świetnie, efekt uboczny postu, czyli ubytek wagi również satysfakcjonujący. Jeśli macie ochotę powalczyć o zdrowie i zmienić swoje nawyki polecam Wam ten sposób.

- napisała na Instagramie. 

Jak wygląda gwiazda? 

 

Dodajmy, że poza dietą Karolina Szostak również dba o swoją formę na siłowni pod okiem trenera personalnego. Niejednokrotnie gwiazda publikowała krótkie filmiki, czy zdjęcia podczas ćwiczeń. To wszystko pozwoliło jej osiągnąć naprawdę spektakularny efekt, który od lat jest podziwiany przez jej fanów i media w Polsce. 

ZOBACZ TEŻ: Karolina Szostak schudła dzięki diecie i regularnym treningom. Teraz mówi ile je kalorii

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.