Polskie gwiazdy, które schudły najwięcej. Karolina Szostak, Andrzej Grabowski i inni

Gwiazdy polskiego show biznesu również ulegają modzie na zdrowy styl życia. Wiele z nich ma na koncie już dziesiątki zgubionych kilogramów. Która z gwiazd może pochwalić się najspektakularniejszą metamorfozą? Karolina Szostak, Andrzej Grabowski, Patryk Vega, a może Stachursky?
Zobacz wideo

Karolina Szostak

Metamorfozę dziennikarki bacznie obserwowali jej fani. Sama Karolina chętnie dzieliła się radami oraz swoimi sposobami na zrzucanie zbędnych kilogramów. Dziennikarka była m.in. na diecie dr Dąbrowskiej oraz detoksach sokowych. Schudła ponad 30 kilogramów. W tym czasie napisała również kilka książek, którymi chce motywować swoje fanki do walki o lepszą wersję siebie. Co najważniejsze, Karolina Szostak cały czas utrzymuje wagę i nie dopadł jej żaden efekt jo-jo.

Andrzej Grabowski

Polski aktor Andrzej Grabowski jeszcze jakiś czas temu warzył aż 150 kilogramów. W 2017 roku podjął walkę o swoje zdrowie - zdecydował się na operację żołądka! Schudł ponad 40 kilogramów. I jak sam zaznacza, to jeszcze nie koniec! Uratowała go nie tylko operacja. Juror „Tańca z Gwiazdami” po prostu mniej je:

Teraz to już nie jadam kolacji. Jadam znacznie mniej, niż jadałem. Byłem właśnie na obiedzie, zjadłem pizzę i tyle. Dawniej jeszcze oprócz pizzy zamawiałem kalmary, deser. Potrafię już powiedzieć sobie "nie". Tak mi się przynajmniej wydaje - powiedział Andrzej Grabowski w rozmowie "Super Expressem".

Patryk Vega

W grudniu 2018 roku Patryk Vega zaskoczył wszystkich nowym wyglądem na jednej ze swoich premier. Wówczas wszyscy zauważyli, że reżyser bardzo schudł. W wywiadzie dla Jastrząbpost.pl Patryk Vega potwierdził, że schudł 40 kilogramów i powiedział, co go do tego skłoniło:

Rzeczywiście zjechało 40 kilogramów. Ja mam też 40 lat, więc to jest czas radykalnych decyzji. Kiedy miałem lat 30 to ta nadwaga mi nie przeszkadzała, ale po 40 zacząłem się czuć więźniem tego ciała, byłem już zmęczony, miałem poczucie, że jestem senny w ciągu dnia, więc teraz nie ma lekko, 5 razy dziennie kurczak z warzywami, treningi kilka razy.

Jacek Stachurski

Stachursky również ma na swoim koncie sporą metamorfozę. Kilka lat temu krążyło wiele pogłosek, że piosenkarz postanowił zacząć odżywiać się energią słoneczną - ile było w tym prawdy, tak naprawdę do dziś nie wiadomo.

To jest bardzo poważny skrót myślowy, który został także mi przypisany. Szczegóły na temat tego, że faktycznie gdzieś tam funkcjonują osoby, które potrafią lepiej asymilować energię słoneczną od pozostałych, to można się dowiedzieć w internecie, ale na pewno nie jestem osobą, która potrafi na ten temat odpowiedzieć. Jedyne w całej tej historii, co mogę potwierdzić, to to, że lubię bardzo często się opalać - powiedział Jacek Stachurski w jednym z wywiadów.

Mateusz Borkowski z Googlebox

Kilka lat temu Mateusz z programu „Googlebox. Przed telewizorem” ważył aż 240 kilogramów! Z czasem jednak postanowił zawalczyć o swoje zdrowie i pozbyć się nadprogramowych kilogramów. Przeszedł na dietę i schudł aż 160 kg - tego chyba nikt się nie spodziewał. Dziś Mateusz jest nie tylko znacznie szczuplejszy, ale przede wszystkim zdrowszy.

Jasne, że próbowałem miliona diet, na własną rękę różnych sportów, ćwiczeń, ale u mnie to nie skutkowało. A operacja zmusza cię do tego, żeby zdać sobie sprawę ze skali problemu. I jest ostatecznością. Jak się ją zaprzepaści to już nic nie pomoże. Wtedy dopiero przy tylu wyrzeczeniach ludzie spinają cztery litery i zmieniają całe swoje życie, a przede wszystkim podejście do jedzenia. Mogę zapewnić jedno, po operacji, jak już przyzwyczaisz się do tych małych ilości i do tego czego ci nie wolno, to przestaje ci tego brakować. Bo prawda jest taka, że możesz potem zjeść paczkę czipsów, ale po co? Zamiast tego możesz zjeść orzechy, daktyle, jabłka, które dadzą ci więcej niż ta paczka czipsów i chwila przyjemności - mówił w rozmowie z Party.pl
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.