Okazuje się, że Karolina Szostak jako dziecko była bardzo wysportowana. Gwiazda pochwaliła się tym na Instagramie

Karolina Szostak to gwiazda, która niedawno pochwaliła się spektakularną metamorfozą. Choć w swoim życiu miała okres gdzie ważyła 30 kg więcej niż teraz, to okazuje się, że jako dziecko była bardzo wysportowana. Zobaczcie sami.
. . AKPA

Karolina Szostak ważyła 30 kg więcej

Choć teraz dziennikarka może pochwalić się naprawdę szczupłym ciałem to nie zawsze tak było, a raczej przez bardzo długi okres swojego życia Karolina wyglądała właśnie tak, jak na wyżej pokazanym zdjęciu. Gwiazda postanowiła jednak zmienić swoje życie. 

Spektakularna metamorfoza gwiazdy Spektakularna metamorfoza gwiazdy www.instagram.com/karolinaszostak

Spektakularna metamorfoza gwiazdy

Od dłuższego czasu w mediach możemy obserwować bardzo szczupłą Karolinę Szostak. Gwiazda wygląda teraz kwitnąco, choć niektórzy twierdzą, że jest już za chuda. 

Post dr Dąbrowskiej Post dr Dąbrowskiej www.instagram.com/karolinaszostak

Post dr Dąbrowskiej

W dużym stopniu za tak widoczny spadek wagi jest odpowiedzialna dieta dr Dąbrowskiej, którą Karolina stosowała. W tym poście chodzi o spożywanie jedynie warzyw i owoców w ilości do 600 kcal dziennie. 

Intensywne treningi pod okiem trenera Intensywne treningi pod okiem trenera www.instagram.com/karolinaszostak

Intensywne treningi pod okiem trenera

Karolina nadal dąży do tego by jak najdłużej udało jej się utrzymać osiągnięty do tej pory efekt. Na sali treningowej pomaga jej w tym trener personalny Mateusz Songo, Mistrz Polski w zawodach sylwetkowych. 

Karolina pokazała stare zdjęcia Karolina pokazała stare zdjęcia www.instagram.com/karolinaszostak

Karolina pokazała stare zdjęcia

Okazuje się, że jako mała dziewczyna Karolina była bardzo aktywna fizycznie co pokazała na starych zdjęciach na Instagramie. Widać, że ping pong i mini golf to były jej dwie ulubione dyscypliny sportowe. 

Czy Karolina powinna jeszcze się odchudzać? Czy Karolina powinna jeszcze się odchudzać? www.instagram.com/karolinaszostak

Czy Karolina powinna jeszcze się odchudzać?

Tak jak wcześniej wspomnieliśmy niektórzy fani prezenterki twierdzą, że jest już za chuda i nie powinna więcej się odchudzać i ćwiczyć. Karolina w jednym z wywiadów przyznała, że nie robi tego wszystkiego by mieć sześciopak na brzuchu, a tylko po to by utrzymać efekt. 

Schudłam 30 kilo. Żeby utrzymać ten efekt, jestem na diecie owocowo-warzywnej. Schudłam dla samej siebie i poprawy swojego zdrowia. Na siłowni nie spędzam zbyt wiele czasu, zresztą przy niskokalorycznej diecie nie można przesadzać z wysiłkiem fizycznym. Nie jestem Lewandowską ani Chodakowską, z całym szacunkiem dla nich, ale nie potrzebuję mieć na brzuchu czteropaku. Nie mam ambicji na typową fit-woman - wyznała w rozmowie z SuperExpressem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.