Karolina Szostak wyznaje, dlaczego udaje jej się utrzymać wagę bez efektu jo-jo

Karolina Szostak spektakularnie schudła 30 kg. Prezenterka Polsatu napisała nową książkę "Moje spektakularne soki i koktajle". Czy to właśnie w nich tkwi sekret jej szczupłej sylwetki.?

Karolina Szostak przeszła metamorfozę 

Karolina Szostak przeszła jedną z najbardziej spektakularnych metamorfoz w show-biznesie. Gwiazda Polsatu schudła ponad 30 kilogramów. W tym czasie napisała kilka książek, przez które chce motywować swoje fanki do walki o lepszą wersję siebie. 

Choć walka była trudna, a wielu uważało, że nie uda się Karolinie utrzymać takiego efektu, ona udowodniła, że efekt jo-jo dla niej nie istnieje. 

Przypomnijmy, że głównie udało jej się zrzucić zbędne kilogramy dlatego, że stosowała post dr Dąbrowskiej, a także regularnie trenowała. Teraz dowiadujemy się, że dla podtrzymania efektu stosuje jeszcze jeden trik. 

 

Karolina Szostak schudła dzięki diecie i regularnym treningom. Teraz mówi ile je kalorii

Karolina Szostak trzy razy w miesiącu pije soki 

Detoksy sokowe stały się już popularne jakiś czas temu. Wiele gwiazd nadal je stosuje w swojej diecie. 

Dietetycy polecają dieta 5+2 albo 6+1, czyli przez 5 lub 6 dni odżywiamy się normalnie, a ten jeden stały dzień zawsze robimy sobie płynny. Wtedy decyduję się na zielone soki, czyli zdrowotne bomby witaminowe – mówi o swojej diecie Szostak w rozmowie z Newserią Lifestyle

Karolina stawia jednak na mniej słodkie napoje, bardziej na bazie warzyw. 

Jestem też uzależniona od jabłek. Mam takiego swojego ulubionego shota, cytryna, imbir i jabłko, którego zawsze piję rano, bo daje mi mega energię, a jednocześnie jest bardzo zdrowy – mówi.

Prezenterka uważa, że bez względu na to, czy jesteśmy na diecie, czy też nie w naszym jadłospisie powinno znaleźć się dużo koktajli i świeżych soków z warzyw i owoców. Dzięki nim, według dziennikarki będziemy czuć się lepiej. 

Sama Karolina Szostak stosuje dietę sokową trzy razy w miesiącu. Czy to właśnie dzięki niej cieszy się szczupłą sylwetką? Przypomnijmy, że na co dzień Karolina je 1200 kcal. 

 

Hashimoto atakuje. Te gwiazdy zmagają się z tą chorobą. Jak sobie z nią radzą?

Karolina Szostak zamieniła post dr Dąbrowskiej na kolejną dietę. Schudnie jeszcze więcej?

 

Okazuje się, że Karolina Szostak jako dziecko była bardzo wysportowana. Gwiazda pochwaliła się tym na Instagramie

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.