Bardzo szczupła Karolina Szostak: "Nie jest ważne, ile ważymy, ale jak się czujemy"

Karolina Szostak przeszła jedną z najbardziej spektakularnych metamorfoz w polskim show-biznesie. Gwiazda obecnie odpoczywa na wakacjach, skąd raczy swoich fanów pięknymi zdjęciami. Jak dziennikarka wygląda w stroju kąpielowym?
Zobacz wideo

Karolina Szostak to dziennikarka sportowa, która od dobrych kilku lat zachwyca nas swoją niesamowitą metamorfozą. Gwiazda schudła już ponad 30 kilogramów i cały czas mamy wrażenie, że ciągle chudnie. Jej nowe zdjęcie z wakacji jest tylko dowodem na to, że o efekcie jo-jo nie ma mowy. Karolina przebywa obecnie we Francji w pięknej miejscowości na Lazurowym Wybrzeżu. Nie tylko krajobraz powala, ale również sylwetka dziennikarki. 

Karola, jaka Ty chudziutka.

- komentują fani. 

 

Szostak zwraca uwagę na to, że nie ważne ile ktoś waży, czy jest niski, czy wysoki, najważniejsze jest, żeby być sobą. 

Nie jest ważne, ile ważymy, ale jak się czujemy, najważniejsze „być sobą” i nie wiek, ale stan ducha. 

- podpisała swoje zdjęcie Karolina Szostak. 

Dieta Karoliny Szostak

Jej spektakularna metamorfoza zaczęła się od postu dr Dąbrowskiej, który uwielbiany jest przez gwiazdy. Co prawda, ta metoda jest dość kontrowersyjna i w sieci można znaleźć sporo głosów, że wcale nie taka zdrowa. Jak widać, na Karolinę Szostak działa nie tylko wizualnie, ale również zdrowotnie, bo gwiazda nigdy nie skarżyła się na żadne skutki uboczne. 

Pytacie mnie często, jak trzymam linię. Jak wiecie, regularnie 2 razy w roku robię post warzywno-owocowy, na początku roku robię pełny post, a 4 miesiące później 2 tygodnie przypominajki.

- powiedziała.

Kiedyś pod jednym ze zdjęć zdradziła również, że na co dzień je 1200 kcal. - "[...] na co dzień również nie zapominam o swoim zdrowiu i jestem na wegetariańskiej diecie 1200 kcal bez pszenicy i laktozy Juicy Jar @myjuicyjar . Powiem Wam, że nigdy nie czułam się lepiej! Pamiętajcie, dieta, trening i odrobina silnej woli, to cały sekret!" - zdradziła. 

Nie da się ukryć, że Karolina Szostak nie tylko wygląda pięknie, ale również udowadnia, że silna wola i determinacja jest kluczem do osiągnięcia sukcesu. 

ZOBACZ TEŻ: Polskie gwiazdy, które schudły najwięcej. Karolina Szostak, Andrzej Grabowski i inni

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.