Karolina Szostak przygotowuje się do sezonu bikini. Trenuje nawet podczas upału

Lato jest tuż za rogiem, więc to ostatnia prosta na doszlifowanie swojej sylwetki. Karolina Szostak nie próżnuje i sama intensywnie przygotowuje się do sezonu bikini, o czym poinformowała swoich fanów na instagramowym profilu.
Zobacz wideo

Karolina Szostak na przestrzeni lat zmieniła się wręcz nie do poznania. Dziennikarka schudła ponad 30 kg, a jej metamorfoza zaliczana jest do największych w polskim show-biznesie. Za zgubionymi przez Karolinę kilogramami stoi m.in. post Dr Dąbrowskiej oraz detoks sokowe, których jest fanką. Wiele osób było sceptycznie nastawionych do tego sposobu odchudzania, jednak ona udowodniła, że jeśli robi się to z głową, to można osiągnąć pełny sukces. W utrzymaniu obecnej wagi nie przeszkodziła jej nawet niedoczynność tarczycy, z którą zmaga się od jakiegoś czasu. W celu podtrzymania efektów, Karolina Szostak raz w roku powtarza post Dr Dąbrowskiej, a od czasu do czasu robi sobie detoks sokowy - dzięki temu dziennikarce udało się uniknąć efektu jo-jo. 

Karolina Szostak przygotowuje się do sezonu bikini

Mimo naprawdę spektakularnej metamorfozy, Karolina Szostak nie osiada na laurach i cały czas pracuje nad swoją sylwetką. Ze względu na sezon bikini, który właśnie się rozpoczyna, dziennikarka postanowiła jeszcze bardziej przyłożyć się do pracy nad swoją sylwetką. Na swoim Instagramie opublikowała post, w którym zdradziła, że nie odpuszcza teraz treningów nawet w upały. -" Sezon bikini w pełni, dlatego nie odpuszczamy nawet w upały" - napisała na Instagramie Karolina Szostak.

 

Czyżby dziennikarka szykowała się na jakieś wakacje, a może jednak zdecydowała się zostać prowadzącą nowego programu telewizji Polsat - randkowego show "Love Island"? Przypomnijmy, że Karolina Szostak podobno odmówiła ostatnio prowadzenia programu, gdyż miałaby występować w nim głównie w stroju kąpielowym, o czym poinformował "Fakt". - "Ona jest bardzo wstydliwa i uważa, że prowadzenie show w kostiumie kąpielowym jej nie przystoi. Podczas negocjacji Szostak próbowała przekonać producentów, by pozwolili jej występować w ubraniu. W końcu jej podziękowano" - zdradził informator gazety.

Więcej o: