Grzegorz Krychowiak

Więcej o:

• Grzegorz Krychowiak ma dość. "Nie można"

Grzegorz Krychowiak opuścił ligę rosyjską na zasadzie rocznego wypożyczenia i dołączył do saudyjskiego Al-Shabab. Czesław Michniewicz stwierdził, że taka decyzja pomocnika nie gwarantuje mu powołania na mundial w Katarze. - Jego liga startuje 25 sierpnia. Do mistrzostw świata zagra maksymalnie

• Czwarty raz! Grzegorz Krychowiak zdeklasował po raz kolejny

Grzegorz Krychowiak dostał 5515 procent głosów kibiców Lokomotiwu Moskwa (54,15 procent), dzięki czemu został wybrany piłkarzem listopada. Polak zdobył bramkę z Krasnodarem i strzelił dwa gole w starciu z Tambowem, dzięki czemu niespodziewanie został najlepszym strzelcem wicemistrza Rosji. Dalsze

• Rosjanie donoszą: Grzegorz Krychowiak odchodzi

Grzegorz Krychowiak nie pozostaje bierny po tym, jak rosyjskie wojska zaatakowały Ukrainę. Reprezentant Polski przystąpił do konkretnych działań, by rozwiązać swoją umowę z FK Krasnodar. O szczegółach sprawy informują rosyjskie media. - Krychowiak zamierza opuścić Krasnodar. 32-letni pomocnik

• Reprezentacja Polski. Grzegorz Krychowiak skrytykowany przez Tomasza Hajtę

piłkarzy. Po czterech lata klepaniach po plecach myślą, że są nadpiłkarzami - powiedział w programie "Cafe Futbol". Najdotkliwiej zaatakowany został Grzegorz Krychowiak. - Wymagamy od niego, by zaczął grać tak jak w Sewilli. Ja chciałbym żeby on zaczął walczyć i biegać. On grał jak dreptak. On biegał w

• Grzegorz Krychowiak wsparł Krystiana Bielika po jego koszmarnej kontuzji

- Ciężko się czyta takie informacje, życzę Ci Krystian byś wrócił jeszcze silniejszy. Ogromna strata dla reprezentacji - napisał na Twitterze Grzegorz Krychowiak. Do kontuzji Bielika doszło podczas poniedziałkowego meczu zespołów U-23 pomiędzy Derby County a Tottenhamem. W 18. minucie Krystian

• Grzegorz Krychowiak snajperem! Ależ to wykończył [WIDEO]

Grzegorz Krychowiak trafił w 77. minucie - głową na 2:3. To był ostatni gol w tym meczu, który Lokomotiw zaczął źle, bo do przerwy przegrywał już 0:2. Później zdołał zdobyć kontaktową bramkę, kiedy zaraz po przerwie - w 48. minucie - rzut karny wykorzystał Anton Miranczuk. Ale ten kontakt nie trwał

• Grzegorz Krychowiak w drużynie sezonu! "To ozdoba naszej ligi"

Grzegorz Krychowiak był jednym z najlepszych zawodników zakończonego niedawno sezonu ligi rosyjskiej. Polak był kluczową postacią Lokomotiwu Moskwa, który zajął drugie miejsce w tabeli ze stratą 15 punktów do mistrza kraju - Zenita Sankt Petersburg. - Tacy piłkarze jak Krychowiak czy Joao Mario

• Grzegorz Krychowiak wśród najlepszych strzelców ligi rosyjskiej!

W niedzielnym mecz FK Rostów - Lokomotiw Moskwa Grzegorz Krychowiak strzelili gol w 42. minucie. Do tego dołożył asystę oraz po jego strzale bramkarz rywali zaliczył samobójczą bramkę. Polak był bohaterem spotkania, w którym moskiewska drużyna zwyciężyła 3:1. Krychowiak jest kluczowym piłkarzem