Celia pokazała nagie pośladki i hotel gdzie noc kosztuje 25 tysięcy złotych

Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat tworzą wręcz parę doskonałą. Idealne mogą też wydawać się ich wakacje w ekskluzywnym resorcie, gdzie obecnie przebywają. Celia pokazała apartament, odsłaniając przy tym sporo ciała.

Ćwiczenia Miss Polonia - Agaty Biernat

Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat na wakacjach 

Jesteśmy przyzwyczajeni do tego, że ta para uwielbia luksus. Tuż przed świętami Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat polecieli na Malediwy. To ulubione miejsce piłkarzy i WAGs. Dlaczego? Głównie dzięki ekskluzywnym resortom, których cena zwala z nóg, ale widoki są naprawdę nieziemskie. 

Piękna modelka postanowiła pochwalić się pięknymi widokami i swoimi nagimi pośladkami. Trzeba przyznać, że Celia ma naprawdę piękną figurę. Czy najlepszą wśród wszystkich WAGs?

 

Zachwyceni tymi widokami postanowiliśmy sprawdzić ile kosztuje noc w bajecznym resorcie, w którym odpoczywają Krychowiak z Celią. Cena was nieźle zaskoczy. 

Krychowiak odpoczywa w wannie, a Celia z ukrycia robi mu zdjęcie. Nie zgadniecie jak się relaksuje

Ile Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat płacą za noc na Malediwach? 

Dużo, i to naprawdę dużo, ale do tego przejdziemy zaraz. Celia Jaunat postanowiła pokazać swoim obserwatorom na Instagramie ekskluzywny apartament na filmiku, na którym sama również pokazuje swoje długie nogi i krągłe pośladki. Możemy się domyślać, że operatorem wideo jest Krychowiak, który swoją drogą nieźle sobie radzi. 

 

Robi wrażenie? Poczekajcie jednak na to co zobaczycie dalej. Na Instagramie Krychowiaka pojawiło się zdjęcie na zjeżdżalni. Niby nic, bo w końcu zjeżdżalnie są w wielu hotelach, ale chyba nigdzie indziej nie ma ich w prywatnym apartamencie. To tylko podnosi cenę tego wyjazdu. 

 

To jeszcze bardziej zachęciło nas do sprawdzenia ceny w tym ekskluzywnym resorcie. Za noc w apartamencie z prywatną zjeżdżalnią musimy zapłacić...prawie 25 tysięcy złotych! 

 

Zaskoczeni?

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.