Znamy ranking najbogatszych Polaków przed czterdziestką według tygodnika "Wprost". Lewandowscy najwyżej ze wszystkich sportowców

Tygodnik "Wprost" opublikował ranking czterdziestu najbogatszych sportowców. Na liście najwyżej Lewandowscy, a nieco niżej Radwańska i Szczęsny.

Lewandowscy od dawna uznawani są za najbardziej majętną parę polskiego show biznesu. W tym roku w rankingu "Wprost" zajęli oni aż 10. pozycję. Ich majątek szacowany jest na 450 mln złotych. Tę listę zamyka Grzegorz Krychowiak z 52 mln złotych na koncie. 

Znamy rankingu najbogatszych sportowców przed czterdziestką

Robert i Anna Lewandowscy od dawna interesują zarówno polskie, jak i zagraniczne media. Wiele spekuluje się i pisze o ich planach na przyszłość i dorobku, jednak dopiero teraz oficjalnie wiemy, na ile szacowany jest już majątek. Małżeństwo związane jest kilkoma kontraktami reklamowymi, a dodatkowo Anna prowadzi swoje centrum fitnessowe i dostarcza autorski catering. 

Wysoko na liście znalazł się także koszykarz Marcin Gortat. 35-letni sportowiec znalazł się na 13. miejscu, z majątkiem szacowanym na 400 mln zł. Gortat gra w NBA od 2008 do lutego 2018. Obecnie pozostaje bez klubu. 

Na 31. miejscu znalazła się Agnieszka Radwańska z majątkiem równym 99 mln złotych. W 2018 roku ogłosiła koniec swojej kariery sportowej. Wojciech Szczęsny znalazł się nieco niżej z 75 mln zł, natomiast listę zamyka Grzegorz Krychowiak z majątkiem równym 52 mln zł. 

Katarzyna Burzyńska opowiedziała o wyzwaniu rzuconym przez Annę Lewandowską:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.